Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

5.5.2021 Mooncity e-mobility store v Auparku

Expozícia elektrickej mobility značiek koncernu Volkswagen – VW, Audi a Porsche.

  • Expozícia elektrickej mobility značiek koncernu Volkswagen - VW, Audi a Porsche.

  • Partnermi projektu sú ZSE Drive a Volkswagen Finančné služby.

  • Obchod so značkovým príslušenstvom značiek VW, Audi a Porsche.

  • Projekt ponúkne odpovede na otázky ohľadne e-mobility.

  • Trvanie projektu je plánované 6 mesiacov od začiatku mája do začiatku novembra, v prípade uzatvorenia obchodov kvôli prípadným protipandemickým opatreniam sa bude jeho trvanie posúvať o čas, kedy by musel byť projekt zatvorený.

  • Bohaté sprievodné aktivity, vrátane testovacích jázd na vybraných modeloch značky VW. 

Bratislava 5.5.2021 - Spoločnosti Porsche Slovakia a Porsche Inter Auto Slovakia, ako oficiálni importéri viacerých značiek koncernu VW AG na Slovensku, pripravili v spolupráci s partnermi ZSE Drive a spoločnosťou Volkswagen Finančné služby v nákupnom centre Aupark v Bratislave projekt s názvom Mooncity e-mobility store. Podobný projekt sa už s úspechom realizuje v Rakúsku - konkrétne vo Viedni a v Salzburgu. Motto projektu znie: "E-mobilita je tu a teraz!"

Cieľom podujatia je v období 6 mesiacov - od 6.5. do 6.11.2021 aktívne propagovať elektromobilitu na príklade sériovo vyrábaných modelov koncernu Volkswagen, ktoré sú na Slovensku dostupné v predaji, vrátane možností nabíjania v domácnostiach, vo firmách a na verejných nabíjacích staniciach.

Na projekte sa podieľajú značky Volkswagen, Audi a Porsche, ktoré v expozícii vystavia štyri svoje modely a počas trvania výstavy ich budú postupne obmieňať.

Za Volkswagen to budú ID.3 a ID.4, vrátane najnovšej športovej verzie ID.4 GTX s pohonom všetkých kolies. Značka Audi vystaví modely e-tron Sportback, e-tron GT a najnovší Q4 e-tron. Záujemcovia si budú môcť po predchádzajúcej registrácii niektoré z uvedených vozidiel aj prakticky vyskúšať v rámci plánovaných testovacích jázd. Do statickej expozície prispeje aj značka Porsche modelmi Taycan a Taycan Cross Turismo.

Návštevníci nájdu v Mooncity e-mobility store aj vystavené vybrané produkty "Lifestyle" zúčastnených značiek, vrátane vozidiel mestskej elektrickej mikromobility, ako aj špecifické príslušenstvo pre elektromobily. Vďaka spolupracujúcim partnerom ZSE Drive (spoločnosť Západoslovenská energetika, a.s.) a Volkswagen Finančné služby sa záujemcovia dozvedia aj praktické informácie, podrobnosti o inštalácii nabíjacích zariadení a možnostiach financovania elektrických vozidiel.

Osobitným prvkom bude informačný panel s interaktívnymi funkciami prostredníctvom QR-kódov, ktorý vedie záujemcov cez všetky otázky týkajúce sa elektromobility - od výberu vozidla, cez alternatívy nabíjania a prepočty nákladov až po možnosti využívania zelenej elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov. V rámci sprievodných podujatí sa uskutoční napríklad oficiálne uvedenie modelu Volkswagen ID.4 na slovenský trh, ako aj rozličné workshopy súvisiace s témou elektrickej mobility. Pre najmenších návštevníkov bude pripravený detský kútik.

Expozícia Mooncity e-mobility store bude umiestnená v predajnom priestore s rozlohou 410 m2 na prízemí v centrálnej zóne nákupného centra Aupark. Toto miesto nebolo zvolené náhodou. V tomto nákupnom centre funguje najväčší nabíjací HUB pre elektromobily v Bratislave. V rámci nabíjacieho ZSE Drive HUBu sa dajú elektromobily ultra rýchlo nabíjať jednosmerným prúdom s výkonom až do 350 kW, pričom ďalšie 4 parkovacie boxy umožňujú nabíjanie vozidiel striedavým prúdom s nabíjacím výkonom 22 kW prostredníctvom wallboxov ZSE Drive.

Výstava Mooncity e-mobility store bude otvorená denne od 10. do 21. hodiny, 7 dní v týždni - rovnako ako ostatné obchodné prevádzky centra Aupark.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen