Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Financovanie 1/3 a 1/4

 

Financovanie na 1/3 a 1/4 poskytuje možnosť splátok vo výške 1/3 alebo 1/4 z nadobúdacej ceny vozidla. Pri financovaní zaplatí zákazník pri prevzatí vozidla prvú splátku vo výške tretiny alebo štvrtiny z nadobúdacej ceny a po každom roku ďalšiu splátku. 

Rovnako ako pri iných spôsoboch financovania si zákazníci môžu dokúpiť predĺženú záruku o ďalšie 3 roky k zákonnej 2-ročnej záruke, ako aj výhodné povinné zmluvné a havarijné poistenie.

Viac informácií o financovaní nájdete na týchto stránkach:
Financovanie na 1/3
Financovanie na 1/4

Spracovateľský poplatok pri financovaní na 1/3 a 1/4 je 4,0 %. Spracovateľský poplatok sa počíta z financovanej hodnoty, nie z plnej ceny vozidla. Ponuka financovania je od spoločnosti VOLKSWAGEN FINANCIAL SERVICES. Všetky uvedené ceny sú odporúčané maloobchodné ceny v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, ich špecifikácii, dostupnosti, dodacích podmienkach, a o uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen.

Príklad financovania od spoločnosti VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o. má informatívny a názorný charakter a nie je právne záväzný. Nejde o verejný prísľub ani ponuku spotrebiteľského úveru a je určený výlučne pre právnické osoby a fyzické osoby - podnikateľov. Konkrétna ponuka závisí od posúdenia schopnosti klienta splácať ním zvolený finančný produkt a klientom predložených podklad u autorizovaných partnerov - finančných sprostredkovateľov spoločnosti VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko s.r.o.. Ponuku na mieru vám vypracuje každý autorizovaný predajca značky Volkswagen. V prípade záujmu o ponuku pre fyzické osoby bez prideleného IČO, prosím, kontaktujte ktoréhokoľvek autorizovaného predajcu značky Volkswagen.

 

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen