Vybavenie

Individualita šitá na mieru

Touareg zaujme bohatým sériovým vybavením. Vybavenie Elegance je doplnené o ďalšie výnimočné prvky:

Elegance

Pri vybavení Elegance zažiari váš Touareg vpredu elegantným svetelným podpisom s HD Matrix LED svetlometmi a vzadu s výraznými zadnými 3D LED svetlami a osvetleným logom. Interiéru udáva tón kožený balík "Vienna", prahové lišty vpredu z ušľachtilej ocele, dekor s možnosťou výberu dreva alebo hliníka a biele ambientné osvetlenie. 

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.