VW Connect pre váš Touareg

Touareg. V spojení so svetom

Na želanie máte od začiatku k dispozícii mnohé služby VW Connect.  Po jednorazovej aktivácii a registrácii pomocou vášho Volkswagen ID je využívanie inovatívnych online služieb jednoduché - a navyše sú bezplatné.

VW Connect1 vám spolu s vozidlom Volkswagen urobí váš bežný život nielen príjemnejší, ale aj komfortnejší. Umožňuje vám prístup k dôležitým informáciám o vozidle a ponúka užitočný komfort pri volaní v prípade poruchy alebo plánovaní servisných prehliadok.

A s aplikáciou Volkswagen1 získate prehľad o dôležitých údajoch o vašom vozidle aj na cestách: Skontrolujte pomocou aplikácie zostávajúci dojazd vášho vozidla alebo sa pozrite, či sú všetky dvere a okná zatvorené. 

Viac informácií o VW Connect

Na využívanie služieb VW Connect a VW Connect Plus potrebuje zákazník užívateľský účet Volkswagen ID a do systému VW Connect / VW Connect Plus sa musí prihlásiť užívateľským menom a heslom. Okrem toho musí so spoločnosťou Volkswagen AG uzatvoriť cez internet samostatnú zmluvu VW Connect alebo VW Connect Plus. Pre VW Connect Plus má zákazník po odovzdaní vozidla mát 90 dní na registráciu vozidla na portáli www.portal.volkswagen-we.com alebo cez aplikáciu VW Connect ID. (dostupná v App Store a Google Play Store) a bezplatné využívanie služieb VW Connect Plus po celú dobu dohodnutého obdobia. V prípade neskoršej registrácie sa doba bezplatnej lehoty skráti.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.