18 spôsobov relaxu

Sedadlo ergoComfort

Bez ohľadu na to, či jazdíte na krátke alebo dlhé vzdialenosti, na cestách plných zákrut alebo na diaľnici, v sedadle ergoComfort sedíte pohodlne a uvoľnene. Sedadlo s 18-smerovým nastavením môžete perfektne prispôsobiť postave vodiča a spolujazdca. Okrem štandardného nastavenia sklonu operadla, pozdĺžne a výškovo, je k dispozícii elektrické nastavenie podpory nôh a pneumatické nastavenie bočného vedenia sedáku a operadla. Pneumaticky nastaviteľná bedrová opierka uvoľní vaše chrbtové svalstvo. Vďaka vyhrievaniu sedadiel si užívate maximálny komfort aj v chladnejších mesiacoch.

Voliteľná masážna funkcia vám okrem toho ponúka osem rôznych programov pre uvoľnenie, aktiváciu a posilnenie chrbtových svalov. Hladenie, ping pong alebo vlnová masáž: čo vám naozaj pomôže sa uvoľniť? Pomocou ďalších stupňov nastavenia tepla sa každá jazda bude javiť ako celostná wellness kúra.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen