18 spôsobov relaxu

Sedadlo ergoComfort

Bez ohľadu na to, či jazdíte na krátke alebo dlhé vzdialenosti, na cestách plných zákrut alebo na diaľnici, v sedadle ergoComfort sedíte pohodlne a uvoľnene. Sedadlo s 18-smerovým nastavením môžete perfektne prispôsobiť postave vodiča a spolujazdca. Okrem štandardného nastavenia sklonu operadla, pozdĺžne a výškovo, je k dispozícii elektrické nastavenie podpory nôh a pneumatické nastavenie bočného vedenia sedáku a operadla. Pneumaticky nastaviteľná bedrová opierka uvoľní vaše chrbtové svalstvo. Vďaka vyhrievaniu sedadiel si užívate maximálny komfort aj v chladnejších mesiacoch.

Voliteľná masážna funkcia vám okrem toho ponúka osem rôznych programov pre uvoľnenie, aktiváciu a posilnenie chrbtových svalov. Hladenie, ping pong alebo vlnová masáž: čo vám naozaj pomôže sa uvoľniť? Pomocou ďalších stupňov nastavenia tepla sa každá jazda bude javiť ako celostná wellness kúra.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť