Rádio & navigácia

Naklonená vodičovi. Úplne bez ovládačov

Sériový navigačný systém "Discover Pro Max" je vlajkovou loďou medzi navigačnými systémami Volkswagen:

 • 38,1 cm (15 palcový) farebný dotykový TFT displej
 • opticky tvorí s 31,2 cm (12,3") kombinovaným prístrojom Digital cockpit jeden systém
 • možnosť ovládania hlasom, gestami alebo dotykom
 • zahŕňa rádiový príjem FM, tri USB rozhrania, ako aj rozhranie pre pripojenie mobilného telefónu 
 • bezdrôtové nabíjanie telefónu
 • digitálny rozhlasový príjem DAB+
 • inštalované navigačné mapy pre Európu
 • nové mapové podklady s vysokým rozlíšením
 • presné navádzanie v jazdnom pruhu
 • inovované hlasové ovládanie
 • globálne vyhľadávanie
 • App Connect Wireless - bezdrôtové pripojenie telefónu cez AndroidAuto alebo Apple CarPlay

App-Connect zásadne umožňuje používanie technológií Apple CarPlay a Android Auto. Za obe technológie sú zodpovedné spoločnosti Apple a Google, čo znamená, že spoločnosť Volkswagen AG nemá vplyv na dostupnosť Apple CarPlay a Android Auto v jednotlivých krajinách, a preto sa dostupnosť príslušných technológií môže v závislosti od krajiny líšiť. Dostupnosť Apple CarPlay nájdete na https://www.apple.com/de/ios/feature-availability/#apple-carplay a dostupnosť Android Auto na https://www.android.com/intl/de_de/auto/. Funkcie môžu podliehať počas platnosti zmluvy zmenám obsahu alebo môžu byť prerušené. Aby nedochádzalo k odvádzaniu pozornosti od diania na ceste, je možné počas jazdy spustiť len certifikované aplikácie. V tejto súvislosti berte do úvahy aj to, že niektoré aplikácie nie sú ponúkané pre každú z týchto dvoch technológií. Informácie o kompatibilite smartfónov nájdete pre Apple CarPlay na stránke https://apple.com/de/ios/carplay/, pre Android Auto na stránke https://android.com/intl/de_de/auto/. Apple CarPlay je ochranná známka spoločnosti Apple Inc. Android Auto je ochranná známka spoločnosti Google LLC.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.