Plug-in hybrid

Dvojaký pohon. Dvojaké potešenie z jazdy

Touareg eHybrid je plug-in hybrid, ktorý kombinuje elektrický a benzínový motor TSI. S odpovedajúco nabitou batériou štartujete v tichom e-režime s lokálne nulovými emisiami CO2. Aktivujte hybridný režim a kombinujte obe pohonné jednotky, čím dosiahnete maximálny systémový výkon 280 kW (381 k)1. Vrcholom tohto režimu je interakcia medzi navádzaním navigačného systému a riadením pohonu. Ak do navigácie zadáte cieľ jazdy a spustíte navádzanie po trase so zapnutým hybridným režimom, budú spaľovací motor a elektrický pohon optimálne vzájomne spolupracovať počas celej trasy.

Systémový výkon sa neskladá z jednotlivých výkonov spaľovacieho a elektrického motora. Vyplýva z technických okrajových podmienok a je k dispozícii len na krátky čas ako maximálny výkon v interakcii spaľovacieho a elektrického motora.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.