Matrix LED HD svetlomety

Svetlo tam, kde ho skutočne potrebujete

Matrix LED HD svetlomety poskytujú nielen lepšiu viditeľnosť v noci, ale aj podporu počas jazdy. Každý svetlomet využíva viac ako 19 000 individuálne ovládaných LED diód.
Vďaka tomu môže váš Volkswagen pri zapnutých diaľkových svetlách napríklad premietať značenie na cestu. To vám uľahčí prejazd zúženými cestami pri stavbách na diaľnici alebo udržiavanie vozidla v jazdnom pruhu.1 Matrix LED HD svetlomety okrem toho zlepšujú funkciu dynamickej regulácie diaľkových svetiel Dynamic Light Assist. To znamená, že vaše diaľkové svetlá sú pri ostatných účastníkoch cestnej premávky a dopravných značkách ešte presnejšie zaclonené a neoslňujú ich.1 Keď naštartujete alebo zaparkujete svoje vozidlo, Matrix LED HD svetlomety pre vás spustia špeciálnu svetelnú animáciu. 

V rámci možností daných systémom.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.