Ovládajte riadiacu centrálu bez tlačidiel

Innovision Cockpit

Prvýkrát sa v modeli Volkswagen nachádza digitálny združený prístroj, takzvaný digitálny kokpit, spolu s displejom infotainment systému za zakriveným sklom ("curved Display"): Innovision kokpit. Tento systém ponúka výnimočne jednoduché ovládanie, pretože sa dá ovládať dotykom, gestami a hlasom, bez potreby mechanických tlačidiel, ovládačov a spínačov. Veľká plocha obrazovky slúži na zobrazenie mnohých funkcií prostredníctvom atraktívnej grafiky a animácií. Na domovskú obrazovku si môžete umiestniť fotografie a obľúbené funkcie. Mnohé zobrazenia sa dajú zväčšiť pomocou funkcie priblíženia (zoom), čo nie je možné pri konvenčných rýchlomeroch a obrazovkách.

Innovision kokpit sa skladá z digitálneho kokpitu, infotainment systému "Discover Premium", rozhrania pre pripojenie mobilných telefónov "Business" s indukčným nabíjaním pre smartfóny a štyroch USB portov. Integrovaná je tiež aplikácia Car-Net App-Connect, prostredníctvom ktorej prenesiete aplikácie zo smartfónu na veľký dotykový displej vo vozidle. Systém podporuje všetky tri rozhrania: MirrorLink®, Apple CarPlay™ a Android Auto™. Okrem toho vám môžu vaši spolucestujúci pomôcť počas jazdy s výberom infotainmentu prostredníctvom tabletov alebo smartfónov. Pasažieri na zadných sedadlách môžu vďaka aplikácii "Volkswagen Media Control" vybrať hudbu alebo na diaľku ovládať navigačný systém zo sedadla spolujazdca. Na nabíjanie mobilných zariadení a prenos dát sú k dispozícii USB porty vpredu a vzadu.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen