Spoznajte nové trendy

Exteriér

Nový Touareg spája veľké rozmery vozidla SUV s čistými líniami, dynamickými proporciami a štýlovou eleganciou. Široký, silný, suverénny: Silný charakter modelu Touareg postrehnete najprv na jeho dominantných predných partiách. Kolmá maska chladiča splýva s prednými svetlometmi, chrómové lišty sa tiahnu od v strede masky umiestneného loga Volkswagen smerom von a prechádzajú cez predné svetlomety. Čisté línie predĺženej kapoty dodávajú vozidlu športový charakter.

Ani zadné partie nesklamú: Progresívny vzhľad tohto modelu podčiarkujú výrazné boky a široké zadné svetlá. Nápis Touareg je suverénne umiestnený v strede zadných partií. Čierny lesklý strešný spojler a veľké chrómové koncovky výfuku dotvárajú výnimočný a dynamický vzhľad vozidla.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen