Balíky koženého vybavenia

Štýlovo odetý do kože 

Voliteľne sú pre Touareg k dispozícii aj dva exkluzívne balíky koženého vybavenia: Puglia a Varenna.

Puglia

Kožené vybavenie "Puglia"1, ekologicky vyčinená extraktom z olivových listov, dodáva interiéru výnimočne elegantný nádych a jemný pocit na dotyk. Lemy v keramickom prevedení a prešívanie s kontrastnými švami v oblasti ramien a na vnútornej strane dverí dodávajú sedadlám zvláštny šarm.

Varenna

Pri koženom vybavení "Varenna" dostali sedadlá diamantové prešívanie a dodávajú sa v rôznych farbách, napríklad v hnedej ("Florence"), stredne hnedej ("Raven"), béžovej ("Atacama") a svetlosivej ("Mistral").

Stredná časť sedadla a vnútorné časti bokov predných sedadiel a vonkajších sedadiel zadného radu čalúnené kožou "Puglia".

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.