Ponorte interiér do svojej obľúbenej farby

Ambientné osvetlenie

Biele ambientné osvetlenie v modeli Touareg sa svojím nepriamym svetlom postará o príjemnú atmosféru. Na želanie sa dodáva aj ako viacfarebné. Potom si môžete vybrať z 30 rôznych farieb - závisí len od vašej nálady a toho, čo preferujú vaši spolucestujúci. Aké by to bolo s tmavozeleným, elegantným modrým alebo výrazným červeným osvetlením? Prístrojový panel, stredová konzola a dvere majú kraje osvetlené jednotnou farbou svetla. Nepriame svetlo mení farbu svetla podľa vášho výberu. Ešte pôsobivejšie je, že sa zvolená farba svetla prejaví aj v digitálnych ukazovateľoch. V prípade, že sa rozhodnete pre Innovision kokpit.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky ceny sú uvedené v € s DPH. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia Volkswagen.

Zavrieť
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen