Ambientné osvetlenie

Individuálne svetlo - podľa nálady

Touareg má v interiéri sériovo osvetlené dekory. Biele ambientné LED osvetlenie zabezpečí na želanie príjemnú atmosféru. V ponuke je aj voliteľné ambientné osvetlenie Plus s 30 rôznymi farebnými odtieňmi. V tomto prípade môže byť spodná a vrchná časť interiéru osvetlená rôznymi farebnými odtieňmi nezávisle od seba. Pri nastavení dvoch rôznych farieb sa hlavná farba použije aj pre ukazovatele. Takto vytvoríte úplne odlišné svetelné scény podľa nálady.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.