Ponorte interiér do svojej obľúbenej farby

Ambientné osvetlenie

Biele ambientné osvetlenie v modeli Touareg sa svojím nepriamym svetlom postará o príjemnú atmosféru. Na želanie sa dodáva aj ako viacfarebné. Potom si môžete vybrať z 30 rôznych farieb - závisí len od vašej nálady a toho, čo preferujú vaši spolucestujúci. Aké by to bolo s tmavozeleným, elegantným modrým alebo výrazným červeným osvetlením? Prístrojový panel, stredová konzola a dvere majú kraje osvetlené jednotnou farbou svetla. Nepriame svetlo mení farbu svetla podľa vášho výberu. Ešte pôsobivejšie je, že sa zvolená farba svetla prejaví aj v digitálnych ukazovateľoch. V prípade, že sa rozhodnete pre Innovision kokpit.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny sú ceny odporúčané pre klienta v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy. 

Zavrieť
Menü schließen
Zatvoriť
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team