Aktívna stabilizácia náklonu karosérie

Presné riadenie, stabilný prejazd zákrutami

Voliteľné vybavenie "Vzduchový podvozok s natáčaním Premium": aktívne stabilizátory na prednej a zadnej náprave znižujú bočný náklon karosérie pri prejazde zákrutami. Nepracujú hydraulicky, ale elektromechanicky. Touareg tak reaguje citlivejšie na pohyby riadenia aj pri nízkych rýchlostiach. Pri dynamickejšom prejazde zákrut znižuje tento voliteľný systém tendenciu k nedotáčavosti: Predné kolesá tlačia vozidlo menšou intenzitou smerom k vonkajšiemu okraju zákruty.  

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.