Exkluzívna elegancia

Exteriér modelu Touareg R eHybrid

Modernizovaná verzia modelu Touareg R eHybrid nadväzuje na elegantný vzhľad svojho predchodcu a posúva ho ďalej. Ikonický tvar nového modelu umocňujú vybrané dizajnové prvky. Zažite jedinečný dizajn, ktorý hneď spoznáte!

Svieži predný, bočný a zadný dizajn

Modernizovaná predná časť modelu Touareg R eHybrid získava svoj ikonický vzhľad vďaka novým svetlometom Matrix LED HD, z ktorých každý má šesť šošoviek a nový svetelný podpis. Pohľad spredu dotvára nová mriežka masky chladiča s horizontálnym svetelným pásom. Zadná časť zaujme 100 % elektrickým ovládaním zadných dverí a elektricky ovládaným krytom batožinového priestoru. Okrem toho zažiari vďaka novému horizontálnemu svetelnému pásu a podsvietenému logu. Bočné zrkadlá modelu Touareg R premietajú na podlahu nové logo R.

Nové farby

Neprehliadnuteľne výrazný: Touareg R eHybrid je dostupný v nových farbách červenej "Chili Red" a matnej sivej "Silicon Grey Matt".

Dizajnový balik vybavenia Black Style

Touareg R eHybrid má mnoho detailov, ktoré rozbúchajú srdcia nadšencov dizajnu výkonných vozidiel. Sériový dizajnový balík vybavenia Black Style dodáva SUV štýlový vzhľad s elegantnými detailmi.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nový Touareg R eHybrid

Dohodnite si termín testovacej jazdy u svojho partnera Volkswagen.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.