"E-režim" a "Hybrid"

Hybridné funkcie modelu Touareg R eHybrid

Keď je batéria dostatočne nabitá, Touareg R vždy štartuje v čisto elektrickom "E-režime". Ak dostanete chuť na vyšší výkon a pri rýchlosti nad 140 km/h sa automaticky aktivuje motor V6 TSI. V režime "Hybrid" to funguje opačne: v prípade potreby môže vodič prostredníctvom funkcie kick-down aktivovať aj plný elektrický výkon ako tzv. boost.

Vodič má priamy prístup k hybridným funkciám "E-režim" a "Hybrid" prostredníctvom menu 4MOTION Active Control v aktualizovanom digitálnom združenom prístroji Innovision Cockpit. Voľbou "E-režimu" prejde Touareg R eHybrid pri rýchlosti nižšej ako 140 km/h a dostatočnom nabití batérie do čisto elektrického režimu - výberom režimu "Hybrid" sa vodič rozhodne pre súčinnosť motora V6 a funkcie boost.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nový Touareg R eHybrid

Dohodnite si termín testovacej jazdy u svojho partnera Volkswagen.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.