Príjemná klíma pre všetkých

Vašim cestujúcim je príliš teplo, ale vám je chladno? S trojzónovou reguláciou klimatizácie môžete nezávisle od seba nastaviť teplotu na strane vodiča, spolucestujúceho a cestujúcich na zadných sedadlách. Klimatizáciu "Air Care Climatronic", ktorá je štandardom od výbavy Tiguan LIFE môžete vďaka intuitívnemu dotykovému ovládaniu pohodlne regulovať vo vašom zornom poli. Klimatizácia však dokáže oveľa viac: Rýchlosť otáčok ventilátora sa automaticky znižuje v závislosti od rýchlosti jazdy a ďalších kritérií, aby sa znížila hlučnosť klimatizácie. Filter s aktívnym uhlím zachytáva nežiadúci peľ, spóry plesne, jemný prach a iné alergény. A pri použití ostrekovačov okien alebo pri zaradení spätného chodu automaticky prepne na vnútornú cirkuláciu vzduchu. Systém tak zabezpečuje príjemnú klímu na cestovanie.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.