Digitálny prístrojový panel zobrazuje len tie informácie, ktoré si prajete

Chceli by ste mať na displeji prístrojového panela len tachometer a otáčkomer? Alebo by ste tam chceli mať aj iné údaje o jazde a asistenčné systémy? Navigačnú mapu? Názov piesne, ktorú práve počúvate? Prípadne by ste tam chceli mať viac informácií naraz? Máte to doslova vo vlastných rukách: pomocou multifunkčného volantu si ľahko nakonfigurujete displej prístrojového panela s vysokým rozlíšením presne podľa vašich predstáv. Digitálny prístrojový panel Digital Cockpit Pro je súčasťou sériovej výbavy pre Tiguan R-Line a Tiguan Elegance, pre Tiguan Life sa dodáva na želanie.

  • 26 cm (10,25-palcový) farebný TFT displej
  • možnosť mnohých konfigurácií; tri z nich je možné uložiť ako obľúbené

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.