Potešenie z jazdy je vecou nastavenia

 

Rozhodli ste sa pre pohon všetkých kolies 4MOTION? Potom ste automaticky získali aj elektronický výber jazdného režimu 4MOTION Active Control. Vyberte si jeden zo štyroch režimov a budete prekvapený, ako systém zmení jazdné vlastnosti modelu Tiguan a optimálne ich prispôsobí povrchu. Postará sa tým o väčší komfort a potešenie z jazdy.

  • Sneh: pre jazdu na zľadovatenom a zasneženom povrchu

  • Onroad: pre jazdu na ceste

  • Offroad: pre dobrodruhov mimo spevnenej cesty

  • Offroad Individual: pre individuálne nastavenie

4MOTION Active Control zahŕňa aj elektronickú uzávierku diferenciálu XDS.

(Spotreba paliva modelu 2,0 TDI SCR 4MOTION 110 kW so 7-stupňovou automatickou prevodovkou DSG, l/100 km: kombinovaná spotreba: 5,0-4,9; kombinované emisie CO2, g/km; trieda energetickej efektivity: A1)).

1) Uvedené hodnoty spotreby a emisií boli získané zákonom stanovenou metódou merania. Od 1. septembra 2018 nahradil štandard WLTP nový európsky merací cyklus (NEDC - New European Driving Cycle). Kvôli realistickejším skúšobným podmienkam sú hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 namerané podľa WLTP v mnohých prípadoch vyššie ako hodnoty namerané podľa štandardu NEDC. Spotreba paliva a emisie CO2 vozidla závisia nielen od efektívneho využívania paliva, ale sú ovplyvňované aj jazdným štýlom, trasou a inými netechnickými faktormi. Doplnková výbava a príslušenstvo (napr. širšie pneumatiky, klimatizácia, strešné nosiče atď.) môže zmeniť dôležité parametre vozidla ako napríklad: hmotnosť, valivý odpor a aerodynamiku, čo môže ovplyvniť spotrebu paliva a emisie CO2. Určujúca hodnota emisií CO2 pre vozidlá testované podľa štandardu WLTP je hodnota emisií CO2 v g/km v kombinovanej premávke, pre hybridné vozidlá s externým nabíjaním je určujúca hodnota emisií vážená kombinovaná hodnota emisií CO2 v g/km získaná podľa štandardu WLTP. Viac informácií nájdete na https://www.vw.sk/wltp alebo u predajcu Volkswagen.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.