Funkcionalita „Plug & Charge“

V súvislosti so zmluvou o elektrine pre elektromobily je vytvorený zmluvný certifikát. V aplikácii Volkswagen sa objaví upozornenie, že je k dispozícii zmluvný certifikát, ktorý sa potom môže nainštalovať do vozidla prostredníctvom aplikácie Volkswagen App.
V aplikácii je možné spravovať niekoľko zmluvných certifikátov od poskytovateľov elektrickej energie - vo vozidle však môže byť nainštalovaný vždy len jeden zmluvný certifikát.

Funkcia Plug & Charge sa aktivuje automaticky po nainštalovaní zmluvného certifikátu do vozidla.

Hlavný používateľ môže funkciu Plug & Charge vo vozidle deaktivovať alebo aktivovať. Hosťujúci používateľ môže funkciu Plug & Charge vo vozidle iba deaktivovať, ale nie aktivovať.

Požiadavky

  • zmluva o energii pre elektromobily s podporou Plug & Charge
  • zmluva o energii pre elektromobily nainštalovaná cez aplikáciu Volkswagen App vo vozidle a platná zmluva VW Connect / We Connect
  • nabíjacie stanice prevádzkovateľa s podporou funkcie Plug & Charge podľa normy ISO 15118-2, na ktoré sa vzťahuje zmluva o energii pre elektromobily
  • aktivované údaje o polohe v súkromných nastaveniach 

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Aktualizácia ID. softvéru 3.1

Aktualizácia ID. softvéru 3.1

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen