Porovnanie funkcií optimalizovaného manažmentu nabíjania a energie

ID. softvér 3.0 nainštalovaný z výroby a ID. softvér 3.0 nainštalovaný prostredníctvom bezdrôtovej aktualizácie "over-the-air"

V tejto tabuľke nájdete prehľad funkcií aktualizácie pre ID.3, ID.4 a ID.5.

FUNKCIA 3.) Dostupné s ID. softvérom 3.0 - inštalácia Over-the-Air Dostupné s ID. softvérom 3.0 - dodané z výroby
Zvýšenie nabíjacieho výkonu a optimalizácia batérie 4.) 45 kWh/52 kWh z max. 100 kW na max. 110 kW 45 kWh/52 kWh z max. 100 kW na max. 110 kW
58 kWh z 100 kW na max. 120 kW 58 kWh z 100 kW na max. 120 kW
>=77 kWh z max. 125 kW na max. 135 kW >=77 kWh z max. 125 kW na max. 135 kW
Nová štruktúra menu nabíjania Novo štruktúrované a prehľadné menu nabíjania Novo štruktúrované a prehľadné menu nabíjania
"Nabíjanie" v menu dlaždíc "Nabíjanie" v menu dlaždíc
Battery Care Mode Funkcia na šetrenie batérie pre dlhšiu životnosť Funkcia na šetrenie batérie pre dlhšiu životnosť
e-plánovač trás v navigačnom systéme - funkcia je súčasťou navigácie, je k dispozícii vo voliteľnom balíku Infotainment 5.) Časovo optimalizované plánovanie trasy Časovo optimalizované plánovanie trasy
Intuitívnejšie a prehľadnejšie zobrazenie Intuitívnejšie a prehľadnejšie zobrazenie
Rýchlejšie vyhľadávanie nabíjacích staníc s možnosťou filtrovania Rýchlejšie vyhľadávanie nabíjacích staníc s možnosťou filtrovania
Vyššia aktualizácia nabíjacích staníc v Európe Vyššia aktualizácia nabíjacích staníc v Európe
Reset výpočtu dojazdu Zobrazenie predpokladaného dojazdu sa obnoví na hodnotu podobnú katalógovej Zobrazenie predpokladaného dojazdu sa obnoví na hodnotu podobnú katalógovej
Car2X – Lokálne varovanie pred nebezpečenstvom Úpravy v systéme infotainment, ako nová konfigurácia nastavení ochrany súkromia Úpravy v systéme infotainment, ako nová konfigurácia nastavení ochrany súkromia
Nastavenie súkromia v systéme infotainment Nové menu v systéme Infotainment. Používateľ si môže personalizovaným spôsobom nastaviť a uložiť svoje súkromie v časti "Administrácia používateľa". Nové menu v systéme Infotainment. Používateľ si môže personalizovaným spôsobom nastaviť a uložiť svoje súkromie v časti "Administrácia používateľa".
Anonymný hosť si môže na úvodnej obrazovke vybrať režim online alebo offline. Anonymný hosť si môže na úvodnej obrazovke vybrať režim online alebo offline.
Rozšírenie pre správu údajov o polohe vo vozidle (aktivácia/deaktivácia služieb využívajúcich údaje o polohe) Rozšírenie pre správu údajov o polohe vo vozidle (aktivácia/deaktivácia služieb využívajúcich údaje o polohe)

3. Funkčnosť po aktualizácii závisí od trhu, modelového roku a voliteľnej výbavy a môže sa líšiť.

4. Vozidlá s batériami s kapacitou <77 kWh, ktoré majú od výroby nainštalovaný Software 2.3, dostali zvýšenie nabíjacieho výkonu už pri dodaní.
Vozidlá s batériami s kapacitou <77 kWh, ktoré dostali alebo dostanú bezdrôtovú aktualizáciu Software 2.3, dostanú zvýšenie nabíjacieho výkonu prostredníctvom bezdrôtovej (over-the-air) aktualizácie Software 3.0.
Vozidlá s batériami s kapacitou >=77 kWh, ktoré majú od výroby nainštalovaný Software 3.0, dostali zvýšenie nabíjacieho výkonu už pri dodaní.
Vozidlá s batériami s kapacitou >=77 kWh, ktoré majú softvér starší ako je verzia 3.0, získajú zvýšenie nabíjacieho výkonu prostredníctvom bezdrôtovej aktualizácie Software 3.0.

5. V závislosti od voliteľnej výbavy.

 

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Aktualizácia ID. softvéru 3.0

Aktualizácia ID. softvéru 3.0

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen