Čo zahŕňa bezdrôtová aktualizácia?

Aktualizácia ID. softvér 2.3 pozostáva z dvoch častí. Prvá aktualizácia softvéru zlepšuje dynamické ovládanie diaľkových svetiel a asistenčné systémy. Vo vozidlách s head-up displejom je optimalizovaná interakcia hardvéru a softvéru. Druhá aktualizácia softvéru obsahuje okrem ďalších vylepšení výkonu a stability aj nové funkcie pre svetlá ID. Light a prispôsobenie dizajnu v rámci infotainment systému.

Poznámka: Funkčnosť po aktualizácii sa môže líšiť v závislosti od trhu, modelového roku a voliteľnej výbavy.

Vylepšené ovládanie infotainment systému

 • S ID. softvérom 2.3 získa váš systém infotainment nový vzhľad. Početné úpravy dizajnu, ako napríklad prepracované digitálne ikony, upravené písma a optimalizované usporiadanie menu funkcií výrazne zlepšujú čitateľnosť a ovládanie infotainment systému. 
 • Tlačidlo domovskej stránky sa teraz situačne prispôsobuje zobrazenému kontextu.
 • Vzhľad tlačidla domovskej stránky môžete individuálne meniť. (napr. logo Volkswagen, množstvo vlajok rôznych krajín).

Dynamická regulácia diaľkových svetiel a asistenčné systémy

 • Vozidlá vybavené dynamickou reguláciou diaľkových svetiel rozpoznajú ostatných účastníkov cestnej premávky teraz ešte lepšie. 
 • Asistenčné systémy sú teraz k dispozícii aj počas sťahovania aktualizácií.

Nové funkcie ID. Light

ID. Light prevádza upozornenia z infotainment systému a asistenčných systémov do svetelných signálov pod čelným sklom. S touto aktualizáciou over-the-air bude podporovať aj nasledujúce funkcie:

 • detekcia dotyku volantu

 • automatický dištančný radar ACC

 • efektívny asistent
 • režim absolútnej rezervy

Aby ste ich mohli používať, musí vozidlo disponovať príslušnou výbavou.

Ďalšie vylepšenia

 • Optimalizujeme stabilitu mobilných online služieb.
 • Pri vozidlách s head-up displejom zlepšujeme interakciu medzi hardvérom a softvérom.

Ako dlho trvá aktualizácia over-the-air?

Aaktualizácia over-the-air sa počas jazdy sťahuje na pozadí. Doba inštalácie závisí od rozsahu aktualizácie softvéru a pred spustením inštalácie sa zobrazí v infotainment systéme.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

ID. aktualizácia softvéru

ID. aktualizácia softvéru

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen