Čo zahŕňa aktualizácia ID. softvéru 2.1?

V rozsiahlej aktualizácii softvéru budú doplnené nielen obe funkcie App-Connect a AR head-up displej, ale do vozidla budú nainštalované aj ďalšie vylepšenia. K tomu patrí okrem iného nabíjanie striedavým prúdom riadené časovačom a pripojenie ACC. Vy ako vodič vozidla Volkswagen ste pre nás na prvom mieste - preto aktualizácia obsahuje aj viac funkcií, ktoré sú založené na spätnej väzbe majiteľov vozidiel ID.

AR head-up displej s rozšírenou realitou

  • Teraz k dispozícii pre váš vstavaný AR head-up displej: Voliteľný AR head-up displej s rozšírenou realitou premieta užitočné informácie na čelné sklo priamo do vášho zorného poľa, napr. informácie o tom, kam máte najbližšie odbočiť. Vďaka tomu máte prehľad o všetkom aj vo väčšej vzdialenosti a uvoľnene môžete riadiť vozidlo.

App‑Connect

  • App-Connect vám umožní mimoriadne jednoduché pripojenie vášho smartfónu k vášmu automobilu ID. a komfortné ovládanie vybraných aplikácií vo vašom vozidle. Vďaka tomu získate jednoduchší prístup napríklad k hudbe, správam, mapám alebo audioknihám.

Komfortné nabíjanie a klimatizácia so vzdialeným ovládaním

  • Klimatizácia s časovým nastavením umožňuje nastavenie a spustenie systému pomocou smartfónu, čím zaistí vychladenie alebo vykúrenie vozidla v želaný čas odjazdu. 
  • Automatické plánovanie zastávok na nabíjanie v navigačnom systéme má prístup k viac ako 85 000 nabíjacím staniciam v Európe. 
  • Časovo riadené nabíjanie umožňuje naplánovať procesy nabíjania v závislosti od požadovaného času odjazdu.

Inteligentné asistenčné systémy a nové digitálne systémy

  • Automatický dištančný radar (Connected ACC) umožňuje takzvanú komunikáciu Car-2-X a nastavenú rýchlosť prispôsobuje v závislosti od situácie.
  • Digitálna palubná literatúra je vo vozidle uložená v systéme infotainment a pomocou hlasového ovládania vám umožňuje vyhľadávať požadované funkcie vozidla. 
  • Internetové rozhlasové stanice je možné prehrávať cez infotainment systém prostredníctvom internetového rádia.

Ako dlho trvá aktualizácia softvéru pre moje ID.?

Aktualizácia softvéru trvá predbežne jeden pracovný deň. Pre aktualizovanie softvéru 2.1 vo vašom ID. kontaktujte svojho partnera Volkswagen.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

ID. aktualizácia softvéru

ID. aktualizácia softvéru

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen