Objavujte novinky – na bežnej aj digitálnej diaľnici

VW Connect Plus

Celý svet digitálnych služieb od spoločnosti Volkswagen posúva konektivitu v modeli T-Cross na vyššiu úroveň: VW Connect Plus1 ponúka sériovo dodatočné pokročilé technológie.

Patrí sem aj inteligentná navigácia2, ktorá vám zaistí aktuálne dopravné informácie v reálnom čase a upraví trasu alebo vás varuje pred dopravnými komplikáciami. Vďaka inteligentnému online prepočtu trasy môžete pružne reagovať na meniace sa podmienky a sa pohybujete po optimalizovanej trase. A vďaka aktuálnym informáciám o cenách na čerpacích staniciach a voľných parkovacích miestach v parkovacích domoch a verejných parkoviskách dorazíte ešte uvoľnenejší.

Viac informácií o VW Connect

Na využívanie služieb VW Connect a VW Connect Plus potrebuje zákazník užívateľský účet Volkswagen ID a do systému VW Connect / VW Connect Plus sa musí prihlásiť užívateľským menom a heslom. Okrem toho musí so spoločnosťou Volkswagen AG uzatvoriť cez internet samostatnú zmluvu VW Connect alebo VW Connect Plus. Služba We Connect Plus je spočiatku obmedzená na obdobie troch rokov a na konci tohto obdobia ju možno predĺžiť za poplatok. Pre VW Connect Plus má zákazník po odovzdaní vozidla 90 dní na registráciu vozidla na portáli myvolkswagen.net alebo cez aplikáciu VW Connect ID. (dostupná v App Store a Google Play Store) a bezplatné využívanie služieb VW Connect Plus po celú dobu dohodnutého obdobia. V prípade neskoršej registrácie sa doba bezplatnej lehoty skráti. 

Len v kombinácii s rádiom "Ready 2 Discover" s voľne aktivovateľnou funkciou navigácie alebo navigačného systému "Discover Media" alebo "Discover Pro".

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.