Silné a praktické

Ťažné zariadenie

Prevážate niekedy aj niečo väčšie? Pre nový T-Cross žiadny problém. S voliteľným ťažným zariadením potiahnete nebrzdený náklad až do 650 kg a brzdený až 1200 kg.1 Nosné zaťaženie ťažného zariadenia je teraz dokonca až 75 kg. Ak ťažné zariadenie práve nepotrebujete, dá sa rýchlo a jednoducho vybrať a uložiť do batožinového priestoru.

Brzdený pri stúpaní 8 %.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen