Recyklované a pohodlné

 sedadlá v modeli T-Cross

Sériové športové komfortné sedadlá v modeloch T-Cross R-Line a Style zabezpečujú lepšie vedenie tela v prudkých zákrutách a okrem toho sú vyrobené z recyklovaných materiálov. Vrchný materiál stredových panelov sedadiel, vnútorné boky sedadiel a celá látka čalúnenia, ako aj opierky hlavy sú vyrobené zo 100 % recyklovaného polyesteru a recyklovaných PET fliaš. O športový vzhľad sa postará výrazný tvar a aplikácia z umelej kože.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nový T-Cross

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen