Telefonovanie bez stresu

Rozhranie pre mobilné telefóny s funkciou indukčného nabíjania

Telefonujte počas jazdy pohodlne prostredníctvom reproduktorov a mikrofónov systému handsfree a nabíjajte svoj mobilný telefón bezdrôtovo pomocou funkcie indukčného nabíjania v prednej časti stredovej konzoly.

Riadiť auto a pritom pokojne telefonovať? Telefónne rozhranie "Comfort" vám voliteľne ponúka to, čo pre to potrebujete: hands-free systém má mikrofóny v strešnej konzole, zatiaľ čo interné reproduktory zaisťujú vysokú kvalitu zvuku pre hlasový výstup. Predná odkladacia priehradka disponuje funkciou indukčného nabíjania pre bezdrôtové nabíjanie vášho mobilného telefónu so štandardom Qi. Pripojenie k externej anténe je zabezpečené aj bezdrôtovo, aby sa optimalizovala kvalita príjmu.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.