Hudba v ušiach. Cesta pred očami

Rádio & navigácia

S našimi voliteľnými navigačnými systémami budete držať smer a do cieľa prídete v dobrej nálade. Súčasťou voliteľnej výbavy je tiež rádio "Ready 2 Discover" vrátane "Streamovania & internetu", na želanie aj s navigáciou.1

Rádio "Composition"

Už ste o tom počuli? Rádio "Composition" s displejom s uhlopriečkou 21 cm (8 palcov) zabezpečí nepretržitú zábavu vo vašom vozidle. Niet sa čomu čudovať, pretože obsahuje aj digitálny rozhlasový príjem DAB+, 2 sloty USB C vpredu a 2 vzadu a rozhranie pre mobilný telefón.

 • 2 reproduktory
 • Digitál Cockpit
 • App Connect vrátane Apple CarPlay a Android Auto
 • Digitálny rozhlasový príjem DAB+
 • 2 sloty USB-C vpredu (nabíjací výkon až 45 W) a 2 vzadu (len nabíjanie)
 • Rozhranie Bluetooth pre mobilný telefón

Rádio "Ready 2 Discover" vrátane "streamovania & internetu"1 

Rádio "Ready 2 Discover" vrátane "Streaming & Internet"1 je vybavené 20,3 cm (8-palcovým) dotykovým displejom a ponúka vám viac než len zábavu a informácie. S podporou sériového digitálneho rozhlasového príjmu DAB+ si užijete čistý príjem bez šumu. Okrem toho je možné systém "Ready 2 Discover" rozšíriť o ďalšie funkcie a v budúcnosti ho môžete upgradovať na plnohodnotný navigačný systém. Upgrade pre navigáciu môžete zrealizovať prostredníctvom služby In-car shop vo vozidle.  

 • 6 reproduktorov
 • App Connect Wireless - bezdrôtové pripojenie telefónu cez AndroidAuto alebo Apple CarPlay3
 • Digitálny rozhlasový príjem DAB+
 • 2 sloty USB-C vpredu (nabíjací výkon až 45 W) a 2 vzadu (len nabíjanie)
 • Rozhranie Bluetooth pre mobilný telefón
 • Pripravené na aktiváciu neskôr: navigácia "Discover Media" vrátane "Streamovania & internetu"2

Navigácia "Discover Media" vrátane "streamovania & internetu"1 

Navigácia "Discover Media" disponuje dotykovým displejom s uhlopriečkou 20,3 cm (8 palcov), intuitívnou navigáciou s rozpoznávaním dopravných značiek a anténou pre príjem FM a digitálneho rozhlasového príjmu "DAB+", ako aj predinštalovanými mapami.4

 • 6 reproduktorov
 • App Connect Wireless - bezdrôtové pripojenie telefónu cez AndroidAuto alebo Apple CarPlay3
 • Navigácia "Discover Media" vrátane "streamovania & internetu"1
 • Digitálny rozhlasový príjem DAB+
 • 2 sloty USB-C vpredu (nabíjací výkon až 45 W) a 2 vzadu (len nabíjanie)
 • Rozhranie Bluetooth pre mobilný telefón
 • Rozpoznávanie dopravných značiek

Navigácia "Discover Pro" vrátane "streamovania & internetu"1 

Pre každého, kto chce viac zo systému infotainment, ponúka navigačný systém "Discover Pro" na dotykovej obrazovke s uhlopriečkou 23,4 cm (9,2 palca) s hlasovým ovládaním a rozpoznávaním dopravných značiek veľa technických funkcií, napríklad senzoriku priblíženia a ovládanie gestami, vďaka ktorým je vaša jazda ešte pohodlnejšie.

Vyberajte skladby, nastavenia systému alebo údaje o vozidle prostredníctvom navigačného systému "Discover Pro" intuitívne a pohodlne dotykom alebo hlasom. Systém zaujme displejom s uhlopriečkou 23,4 cm (9,2 palca), predinštalovanými mapami4, reproduktormi v 1. a 2. rade sedadiel a digitálnym rozhlasovým príjmom DAB+. Sloty USB-C (nabíjací výkon až 45 W) a rozhranie Bluetooth pre mobilný telefón kompletizujú zážitok zo systému infotainment.

 • 6 reproduktorov
 • App Connect Wireless - bezdrôtové pripojenie telefónu cez AndroidAuto alebo Apple CarPlay3
 • Navigačný systém "Discover Pro" vrátane "streamovania & internetu"1
 • Digitálny rozhlasový príjem DAB+
 • 2 sloty USB-C vpredu (nabíjací výkon až 45 W) a 2 vzadu (len nabíjanie)
 • Rozhranie Bluetooth pre mobilný telefón
 • Rozpoznávanie dopravných značiek
 • Hlasové ovládanie

Hlasové ovládanie

Pomocou intuitívneho hlasového ovládania môžete pohodlne ovládať rádio, funkcie telefónu, hudbu a voliteľnú navigáciu prostredníctvom hlasu. Svoj hlas môžete použiť napríklad na výber správnej stanice, príslušného záznamu v adresári alebo telefónneho čísla, ktoré hľadáte.

Aby ste mohli používať služby VW Connect / We Connect, potrebujete účet používateľa Volkswagen a musíte sa prihlásiť s menom a heslom. Okrem toho je potrebné uzatvoriť samostatnú zmluvu VW Connect či VW Connect Plus alebo We Connect či We Connect Plus so spoločnosťou Volkswagen AG online na stránke www.myvolkswagen.net alebo prostredníctvom aplikácie "Volkswagen" (dostupnej v App Store a Google Play Store). V prípade VW Connect Plus/ We Connect Plus máte od odovzdania vozidla 90 dní na to, aby ste zaregistrovali vozidlo na stránke www.myvolkswagen.net alebo prostredníctvom aplikácie "Volkswagen" a používali služby počas celej dohodnutej bezplatnej doby platnosti. 

Pre zákazníkov s VW Connect a VW Connect Plus: Používanie mobilných online služieb je možné prostredníctvom integrovaného internetového pripojenia. Na používanie internetového rádia, mobilného prístupového bodu WLAN a Alexa, ak sú k dispozícii, si môžete predplatiť spoplatnené balíky dát od externého partnerského operátora "Cubic Telecom" a používať ich v oblasti pokrytia siete v mnohých európskych krajinách. Objem dát týchto balíkov môžu využívať všetci používatelia a cestujúci vo vozidle. Informácie o podmienkach, cenách a podporovaných štátoch nájdete na stránke vw.cubictelecom.com. Alternatívne môžete používať internetové rádio, mobilný prístupový bod a Alexu, ak je k dispozícii, prostredníctvom mobilného koncového zariadenia (napr. smartfónu) so schopnosťou fungovať ako mobilný prístupový bod WLAN. V tomto prípade je funkcia príslušnej služby k dispozícii iba cez existujúcu alebo samostatne uzavretú zmluvu o poskytovaní mobilných služieb medzi vami a vaším poskytovateľom mobilných služieb a iba v rozsahu pokrytia danej mobilnej siete. Výmenou údajov z internetu môžu v závislosti od vašej tarify a zvlášť pri použití v zahraničí vzniknúť dodatočné náklady (napr. poplatky za roaming).

Pre zákazníkov s We Connect a We Connect Plus: Používanie mobilných online služieb je možné prostredníctvom integrovaného internetového pripojenia. Na používanie služieb Streaming jednotlivých In-Car Apps, ako aj mobilného prístupového bodu WLAN je možné získať spoplatnené balíky dát od externého partnerského operátora "Cubic Telecom" a využívať ich v rámci pokrytia siete v mnohých európskych krajinách. Objem dát týchto balíkov môžu využívať všetci používatelia a cestujúci vo vozidle. Informácie o podmienkach, cenách a podporovaných štátoch nájdete na stránke vw.cubictelecom.com. Alternatívne je možné používať tieto služby prostredníctvom mobilného koncového zariadenia (napr. smartfónu) so schopnosťou fungovať ako mobilný prístupový bod WLAN. V takom prípade sú príslušné služby dostupné len s existujúcou alebo samostatne uzavretou zmluvou o poskytovaní mobilných služieb medzi vami a vaším mobilným operátorom a len v rámci pokrytia príslušnej mobilnej siete. Výmenou dát z internetu môžu v závislosti od vášho paušálu a zvlášť pri použití v zahraničí vzniknúť dodatočné náklady (napr. poplatky za roaming).

Na používanie bezplatnej aplikácie "Volkswagen" potrebujete smartfón s vhodným operačným systémom iOS alebo Android a SIM kartu s dátovou možnosťou s platnou alebo samostatne uzavretou zmluvou o poskytovaní mobilných služieb medzi vami a vaším operátorom.    
Služby zahrnuté v balíkoch VW Connect a VW Connect Plus alebo We Connect a We Connect Plus sa môžu v jednotlivých krajinách líšiť. Dostupnosť závisí aj od modelu vozidla, výbavy a nainštalovanej verzie softvéru. To platí aj pre služby poskytovateľov tretích strán. Služby sú k dispozícii počas dohodnutej doby platnosti zmluvy a počas tejto doby sa môžu obsahovo meniť alebo môžu byť aj zrušené. Ďalšie informácie nájdete na stránke connect.volkswagen.com a u svojho partnera spoločnosti Volkswagen. Informácie o tarifách a podmienkach mobilných operátorov získate od svojho mobilného operátora.

Na nákup funkcií Upgrades potrebujete účet používateľa Volkswagen, platnú zmluvu We Connect a verifikáciu ako hlavný používateľ, to znamená prepojenie vášho účtu s konkrétnym vozidlom. Okrem toho je nevyhnutné, aby malo vozidlo potrebné technické funkcie a hardvér pre príslušnú funkciu Upgrade. To môže závisieť od modelového roku a dátumu výroby. Upgrades dostupné pre príslušné vozidlo si môže hlavný používateľ pozrieť v In-Car Shope systému Infotainment / alebo vo Volkswagen Connect Shope na stránke connect-shop.volkswagen.com. Platené produkty sa dajú zakúpiť v In-Car Shope alebo vo Volkswagen Connect Shope pomocou aktuálne dostupných spôsobov platby uvedených v týchto obchodoch. Dostupnosť funkcií Upgrades vo Webshope a In-Car shope sa môže líšiť. Váš partner spoločnosti Volkswagen vám tiež rád poradí s aktualizáciami a ich dostupnosťou. Zakúpené a aktivované funkcie Upgrades zostávajú vo vozidle, môžu ich používať všetci vodiči a nie sú prenosné na iné vozidlá.

App-Connect vo všeobecnosti umožňuje používanie technológií Apple CarPlay a Android Auto. Za obe technológie sú zodpovedné spoločnosti Apple a Google, čo znamená, že spoločnosť Volkswagen AG nemá vplyv na dostupnosť Apple CarPlay a Android Auto v jednotlivých krajinách, a preto sa dostupnosť príslušných technológií môže v závislosti od krajiny líšiť. Dostupnosť Apple CarPlay nájdete na https://www.apple.com/de/ios/feature-availability/#apple-carplay a dostupnosť Android Auto na https://www.android.com/intl/de_de/auto/. Funkcie môžu podliehať zmenám obsahu alebo môžu byť počas platnosti zmluvy prerušené. Aby nedochádzalo k rozptyľovaniu pozornosti, počas jazdy je možné spúšťať len certifikované aplikácie. V tejto súvislosti berte do úvahy aj to, že niektoré aplikácie nie sú ponúkané pre každú z týchto dvoch technológií.
Informácie o kompatibilite so smartfónmi nájdete pre Apple CarPlay na https://apple.com/de/ios/carplay/, pre Android Auto na https://android.com/intl/de_de/auto/. Apple CarPlay je ochranná známka spoločnosti Apple Inc. Android Auto je ochranná známka spoločnosti Google LLC.

Nemecko, Taliansko, Chorvátsko (čiastočne), Lichtenštajnsko, Malta (čiastočne), Rakúsko, Poľsko (čiastočne), San Marino, Švajčiarsko, Slovensko, Slovinsko, Česko, Maďarsko, Vatikán.
Ďalšie navigačné mapy a aktualizácie nájdete na stránke https://www.vw.sk/technologie-a-konektivita/konektivita

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.