Väčšia flexibilita. Viac možností

Nový T-Cross priestorový koncept

Predné sedadlá s vysokou polohou sedenia v modeli T-Cross zabezpečujú dobrý výhľad do všetkých strán. Operadlo predného sedadla spolujazdca sa dá úplne sklopiť - praktická funkcia, keď chcete prepravovať objemné predmety. Posuvná a sklopná zadná lavica poskytuje v prípade potreby ešte väčší úložný priestor. Po jej sklopení sa objem batožinového priestoru zväčší až na 1281 litrov, čo vám umožní ľahko naložiť aj predmety s dĺžkou až 2,4 m.1 Flexibilnú koncepciu priestoru dopĺňajú odkladacie priehradky a vrecká, držiaky na poháre a priehradka na smartfón v stredovej konzole.

Svoj náklad vždy riadne zabezpečte.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.