Väčšia flexibilita. Viac možností

Nový T-Cross priestorový koncept

Predné sedadlá s vysokou polohou sedenia v modeli T-Cross zabezpečujú dobrý výhľad do všetkých strán. Operadlo predného sedadla spolujazdca sa dá úplne sklopiť - praktická funkcia, keď chcete prepravovať objemné predmety. Posuvná a sklopná zadná lavica poskytuje v prípade potreby ešte väčší úložný priestor. Po jej sklopení sa objem batožinového priestoru zväčší až na 1281 litrov, čo vám umožní ľahko naložiť aj predmety s dĺžkou až 2,4 m.1 Flexibilnú koncepciu priestoru dopĺňajú odkladacie priehradky a vrecká, držiaky na poháre a priehradka na smartfón v stredovej konzole.

Svoj náklad vždy riadne zabezpečte.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nový T-Cross

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen