Ako žiariace oči

Matrix LED svetlomety

Už na prvý pohľad sa T-Cross prezentuje skutočnou špičkovou technológiou: voliteľne dostupnými, inovatívnymi Matrix LED svetlometmi IQ. LIGHT. (sériovo pre výbavu Style) Matricová technológia umožňuje nepretržitú jazdu so zapnutými diaľkovými svetlami bez oslňovania ostatných účastníkov cestnej premávky.1 Medzi prednými svetlami a logom Volkswagen prechádza nápadný svetelný pás, ktorý dodáva kompaktnému SUV jedinečný svetelný podpis. Súčasťou balíka sú zadné LED svetlá s animovanými brzdovými svetlami a integrovanými dynamickými smerovkami, ktoré naznačujú smer plynulým svetelným signálom. 

V rámci možností daných systémom.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nový T-Cross

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen