Ako žiariace oči

Matrix LED svetlomety

Už na prvý pohľad sa T-Cross prezentuje skutočnou špičkovou technológiou: voliteľne dostupnými, inovatívnymi Matrix LED svetlometmi IQ. LIGHT (sériovo pre vybavenie Style). Matricová technológia umožňuje nepretržitú jazdu so zapnutými diaľkovými svetlami bez oslňovania ostatných účastníkov cestnej premávky.1 Medzi prednými svetlami a logom Volkswagen prechádza nápadný svetelný pás, ktorý dodáva kompaktnému SUV jedinečný svetelný podpis. Súčasťou balíka sú zadné LED svetlá s animovanými brzdovými svetlami a integrovanými dynamickými smerovkami, ktoré naznačujú smer plynulým svetelným signálom. 

V rámci možností daných systémom.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.