Táto klimatizácia sa správa inteligentne

klimatizácia

Pociťovanie teploty sa môže líšiť: Kým jeden človek ešte stále mrzne, inému už môže byť príliš teplo. Voliteľná automatická 2-zónová klimatizácia Climatronic s funkciou čistenia vzduchu Air Care poskytne pomoc. Tá umožňuje regulovať teplotu na strane vodiča a spolujazdca nezávisle od seba. A systém "Air Care Climatronic" dokáže ešte viac: čím pomalšie jazdíte, tým tichšie pracuje ventilátor. Ak aktivujete ostrekovače čelného skla alebo zaradíte spiatočku, systém sa automaticky prepne do režimu vnútornej recirkulácie vzduchu. Vďaka tomu bude vzduch vo vozidle svieži a teplota príjemná.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.