Komfort v súlade s inováciou

T-Cross interiér

Vysokokvalitná palubná doska Soft Touch a koženkové prvky na prístrojovej doske a dverách vytvárajú v interiéri príjemnú atmosféru. Športové komfortné sedadlá v T-Cross Style a R-Line poskytujú dodatočné pohodlie a oporu pri jazde. Nechýba ani množstvo moderných technológií: Digitálny prístrojový panel "Digital Cockpit" s farebným displejom s vysokým rozlíšením a uhlopriečkou 20,3 cm (8 palcov) je už súčasťou sériovej výbavy, na želanie sú dostupné systémy ako napríklad navigačný systém "Discover Pro" alebo bezdrôtové nabíjanie telefónu. 

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.