SUV s charakterom: T‑Cross

Exteriér

Nápadná karoséria, široká maska chladiča, zvýšená svetlá výška - nový T-Cross je jednoducho neprehliadnuteľný. Ešte viac s novým žltým lakovaním "Grape Yellow". Výrazný bočný prelis prechádza od kapoty až po zadnú časť. Dodatočné akcenty vytvárajú chrómované detaily, ako sú lišty na maske chladiča alebo voliteľné lemovanie svetlometov. Na želanie sa medzi prednými a zadnými svetlometmi a logom Volkswagen nachádza elegantný svetelný pás. Vonkajšie zrkadlo premieta svetelnú grafiku na zem vedľa vozidla a osvetľuje vstupný priestor. Exkluzívny vzhľad dotvára ochrana spodku vozidla v matnej striebornej farbe.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.