Dynamická regulácia diaľkových svetiel "Dynamic Light Assist"

Dynamická regulácia diaľkových svetiel "Dynamic Light Assist", ako súčasť IQ.Light svetlometov zabezpečuje dobrý výhľad aj v noci. Systém registruje vozidlá jazdiace pred vami a v protismere a automaticky prepína medzi stretávacími a diaľkovými svetlami.1

V zastavaných oblastiach sa diaľkové svetlá automaticky prepínajú na stretávacie. Pre vás to znamená, že jazdíte dlhšie a častejšie s diaľkovými svetlami. To znamená, že ulice sú lepšie osvetlené a prekážky môžete rozpoznať skôr.

V rámci možností daných systémom. 

Vodič je vždy zodpovedný za riadenie vozidla a musí byť pripravený kedykoľvek prevziať nad ním kontrolu.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nový T-Cross

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen