Nechajte si zobraziť presne tie informácie, ktoré chcete vidieť

Prístrojový panel Digital Cockpit Pro

Chcete sledovať iba ukazovateľ rýchlosti a kilometrov? Alebo aj ďalšie údaje o jazde? Alebo navigačnú mapu? Alebo názov skladby, ktorú práve počúvate? Alebo viac informácií súčasne? Máte to doslova vo vlastných rukách: prístrojový panel Digital Cockpit Pro s vysokým rozlíšením s uhlopriečkou 26 cm (10 palcov) si jednoducho nakonfigurujte podľa svojich potrieb.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nový T-Cross

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen