Prémiové sedadlo ergoActive s masážnymi programami a dynamickou klimatizáciou

Pohodlnejšie sedenie, uvoľnenejší príjazd

Ako si usteliete, tak si aj sadnete: obzvlášť uvoľnene a odpočinuto sedíte napríklad na novo vyvinutých voliteľných prémiových sedadlách ergoActive v novom modeli ID.7.

Masážne programy s masážou bokov a po prvýkrát aj s aktiváciou panvy podporujú prekrvenie, uvoľňujú napätie a môžu tak zvýšiť pohodu, najmä počas dlhých ciest. Masážna funkcia sa vytvára programovo riadeným vytváraním a uvoľňovaním tlaku vzduchových bublín integrovaných vo vankúši operadla a dodatočne vo vankúši sedadla.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.