Prémiové sedadlo ergoActive s masážnymi programami a dynamickou klimatizáciou

Pohodlnejšie sedenie, uvoľnenejší príjazd

Ako si usteliete, tak si aj sadnete: obzvlášť uvoľnene a odpočinuto sedíte napríklad na novo vyvinutých voliteľných prémiových sedadlách ergoActive v novom modeli ID.7.

Masážne programy s masážou bokov a po prvýkrát aj s aktiváciou panvy podporujú prekrvenie, uvoľňujú napätie a môžu tak zvýšiť pohodu, najmä počas dlhých ciest. Masážna funkcia sa vytvára programovo riadeným vytváraním a uvoľňovaním tlaku vzduchových bublín integrovaných vo vankúši operadla a dodatočne vo vankúši sedadla.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nové ­ID. 7

  1. 1.

    Štúdia približujúca sa sériovému vozidlu. Automobil zatiaľ nie je zaradený do predaja. Vrátiť späť

Nové ­ID. 7

  1. 1.

    Štúdia približujúca sa sériovému vozidlu. Automobil zatiaľ nie je zaradený do predaja. Vrátiť späť

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen