Dizajn exteriéru limuzíny

Funkcia v najlepšej forme

Elegantný dizajn modelu ID.7 charakterizuje aerodynamicky tvarovaná predná časť a klesajúca časť strechy, ktorá pripomína fastback. Otvory pre prívod chladiaceho vzduchu v prednej časti umožňujú cielene prúdenie vzduchu po boku vozidla smerom dozadu. Vytvárajú tak vzduchovú zásterku, ktorá usmerňuje prúdenie vzduchu po boku vozidla. Šikmá strecha modelu ID.7 prispieva k veľmi dobrému koeficientu odporu vzduchu (hodnota cW) len 0,237 - pre nižšiu spotrebu energie a väčší dojazd.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.