Climatronic pre sedadlá

Inteligentné sedadlo

S voliteľnou dynamickou klimatizáciou si počas jazdy vychutnáte správnu úroveň komfortu sedenia v každej situácii. Sedadlo a operadlo sa dajú vyhrievať nezávisle od seba a v súčinnosti s automatickým vetraním predných sedadiel zabezpečujú inteligentnú reguláciu vlhkosti. Okrem automatického režimu si môžete vybrať z troch inteligentných klimatických zón: od horúcej cez suchú až po chladnú. Zažite celkové pohodlie, ktoré vás udrží v dobrej kondícii a sviežosti aj na dlhých cestách - či už po športovaní alebo prechádzke.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nové ­ID. 7

  1. 1.

    Štúdia približujúca sa sériovému vozidlu. Automobil zatiaľ nie je zaradený do predaja. Vrátiť späť

Nové ­ID. 7

  1. 1.

    Štúdia približujúca sa sériovému vozidlu. Automobil zatiaľ nie je zaradený do predaja. Vrátiť späť

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen