Dokáže rozpoznať, čo by sa mohlo stať

ID.7 Tourer GTX: Výstraha pred nebezpečenstvom (Car2X)

Názorné zobrazenie na ID.7, obrázok sa môže líšiť.

Sériový systém výstrahy pred nebezpečenstvom podporuje vodiča užitočnými informáciami, napríklad môže upozorniť na práce na ceste alebo na špeciálne vozidlá s prednosťou jazdy. Okrem toho môžu vozidlá s varovaním pred nebezpečenstvom navzájom komunikovať, a tak na seba upozorniť v prípade poruchy alebo nehody. Komunikácia sa realizuje prostredníctvom technológie Car2X cez WLAN (pWLAN).

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nové ID.7 Tourer GTX

Objavujte nový model ID.7 Tourer GTX a prihláste sa na odber noviniek, aby vám neunikli žiadne ďalšie informácie o tomto modeli.

  1. 1.

    Štúdia približujúca sa sériovému modelu, vozidlo zatiaľ nie je zaradené do predaja. Vrátiť späť

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen