Skutočný športový temperament vychádza zvnútra

ID.7 Tourer GTX: Interiér

Elegantný vzhľad so športovým charakterom modelu ID.7 Tourer GTX prechádza aj do jeho exkluzívneho interiéru. Prístrojový panel s typickými červenými farebnými akcentmi GTX a logá GTX na prahoch dverí, sedadlá a volant so sponami prezentujú čistú dynamiku. Sériové čalúnenie sedadiel GTX z látky, mikrovlákna "Artvelours" Eco a umelej kože nenechávajú svojím červeným prešívaním nikoho na pochybách o jeho športovom charaktere.

Mimoriadne pohodlným prvkom vybavenia sú nové, voliteľné prémiové sedadlá ergoActive, ktoré boli vyvinuté v spolupráci s ortopédmi a odborníkmi na chrbticu a certifikované spoločnosťou "Aktion Gesunder Rücken". Nové predné sedadlá kombinujú komfort sedenia s inovatívnymi masážnymi programami, automatickým klimatizovaním a novou funkciou aktivácie svalových skupín v oblasti chrbtice a panvy. Masáž tlakových bodov a po prvýkrát aj aktivácia panvy dokážu podporiť krvný obeh a uvoľniť napätie, čím zvyšujú pohodu najmä počas dlhých jázd. Masážna funkcia vzniká programovo riadeným vytváraním tlaku a uvoľnením vzduchových bublín. Okrem operadla sedadla sa v sedáku po prvýkrát nachádzajú aj vzduchové vankúše.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkovej výbavy. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch výbavy.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Nové ID.7 Tourer GTX

Objavujte nový model ID.7 Tourer GTX a prihláste sa na odber noviniek, aby vám neunikli žiadne ďalšie informácie o tomto modeli.

  1. 1.

    Štúdia približujúca sa sériovému modelu, vozidlo zatiaľ nie je zaradené do predaja. Vrátiť späť

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen