Komfortné cestovanie

Nový Golf GTI: Sedadlá

V novom modeli Golf GTI sedíte nielen pohodlne, ale aj flexibilne. Vďaka deleným zadným sedadlám si môžete podľa potreby zväčšiť batožinový priestor. V závislosti od vybavenia sú sedadlá sériovo čalúnené látkou alebo mikrovláknom "ArtVerlours".

Na želanie sú v ponuke kožou čalúnené sedadlá s aktívnou klimatizáciou, ktorá vás v lete ochladí a v zime zahreje. Voliteľná masážna funkcia na strane vodiča ponúka ešte väčší komfort: doprajte si počas jazdy trochu rozmaznávania a uvoľnite napätie z bežného života.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.