Golf GTI, otvor sa!

Nový Golf GTI: Keyless Access

Kľúč od vozidla už nemusíte hľadať vo vrecku nohavíc, v príručnej taške alebo v bunde: ak ho máte pri sebe a nie ste od svojho nového vozidla Golf GTI vzdialený na viac ako 1,5 metra, všetky dvere sa akoby zázrakom automaticky odomknú.1 Kľúč nepotrebujete ani na naštartovanie motora. Stačí stlačiť tlačidlo. A ak voliteľný systém bezkľúčového zamykania a štartovania "Keyless Access" nefunguje, kľúč pravdepodobne predsa len nemáte vo vrecku. Možno na kuchynskom stole?  

V rámci možností daných systémom.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.