Razantný exteriér, uvoľnený interiér

Interiér v novom modeli Golf GTI

Všetky prvky v interiéri modelu Golf GTI sú zladené tak, aby vytvárali jeho jedinečný športový charakter. Tento dojem sa začína poťahmi predných sedadiel s logom GTI, pokračuje lakťovými opierkami s koženým vzhľadom a špecifickými dekoračnými aplikáciami. Multifunkčný volant s červeným prešívaním a s klasickými tlačidlami a sériová lesklá čierna stredová konzola dotvárajú exkluzívny celkový dojem. Významná dominanta: voliteľný 32,7 cm (12,9") displej systému infotainment, prostredníctvom ktorého máte k dispozícii prístup k zábave, správam, navigácii a ďalším funkciám.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť
Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.