Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Všetky služby pre modely ID.

Všetky služby pre modely ID.

Vďaka VW Connect / VW Connect Plus a We Connect/ We Connect Plus môžete používať celý rad užitočných online služieb vo svojom ID., ktoré vás podporia a zabavia. Tu si môžete pozrieť prehľad našich digitálnych ponúk a príslušné podmienky používania. 

Dostupnosť služieb opísaných v balíkoch VW Connect / VW Connect Plus a We Connect/ We Connect Plus sa môže v jednotlivých krajinách líšiť a závisí od modelu, modelového roku, výbavy vozidla a verzie ID. Software - od ID. Software 3.0 s We Connect a od ID. Software 4.0 s VW Connect. Viac informácií o dostupných službách nájdete na zákazníckom portáli myVolkswagen alebo vo vašej aplikácii Volkswagen App.

 

Základné funkcie vo vašom ID.

Základné funkcie, ako je služba núdzového volania alebo digitálna palubná dokumentácia, máte k dispozícii vo svojom ID. hneď od začiatku bez registrácie. Na aktualizácie je potrebné uzatvoriť samostatnú zmluvu VW Connect alebo We Connect. 

VW Connect a We Connect – Váš vstup do sveta online služieb

VW Connect alebo We Connect sú priamym prepojením k vášmu ID. a podporujú vás v každodennom živote mnohými digitálnymi službami, ktoré sú vám po jednorazovej aktivácii k dispozícii bezplatne. Na používanie týchto bezplatných služieb je potrebné uzatvoriť samostatnú zmluvu VW Connect alebo We Connect so spoločnosťou Volkswagen AG.*

* Upozorňujeme, že neobmedzená dostupnosť online služieb môže závisieť od ďalších predpokladov, ako je zvolená rola používateľa, nastavenia v správe služieb alebo nastavenia ochrany osobných údajov vo vašom vozidle.

Služba techn. alebo softvérové podmienky
Volanie pri poruche (vrátane Dát) dodanie zo závodu minimálne s ID. softvér3.0
Stav vozidla (vrátane dverí & svetla) -
Správa o stave vozidla minimálne ID. softvér 3.1
Battery Care Mode minimálne ID. softvér 3.1
Plug & Charge minimálne softvér 3.1, nabíjacia stanica prevádzkovateľa nabíjacej stanice s funkciou Plug & Charge podľa normy ISO 15118 2)
Parkovacia poloha -
Personalizácia dodanie zo závodu minimálne s ID. Software 3.0, rozsah funkcií v závislosti od rôznej voliteľnej výbavy
Informácie o teplotách Dostupnosť závisí od nainštalovanej verzie softvéru. Ďalšie informácie vám poskytne váš partner spoločnosti Volkswagen alebo oddelenie starostlivosti o zákazníkov spoločnosti Volkswagen
Termín plánovaného servisu -
Bezdrôtové aktualizácie -
Mobilný prístupový bod WLAN hotspot vyžaduje si ďalší objem dát (cez tethering smartfónu alebo spoločnosť Cubic Telecom)

2 Plug & Charge môžete používať na nabíjacích staniciach technicky vybavených na tento účel s platnou zmluvou o nabíjaní od poskytovateľa nabíjacej energie. Hneď po pripojení vozidla k nabíjacej stanici prostredníctvom nabíjacieho kábla sa začne šifrovaná a zabezpečená komunikácia podľa normy ISO 15118. Ak chcete používať službu Plug & Charge, musí byť aktivovaná. Službu možno aktivovať alebo deaktivovať v systéme Infotainment alebo v aplikácii Volkswagen App. Zároveň musia byť v nastaveniach ochrany osobných údajov vo vozidle aktivované údaje o polohe.

VW Connect Plus a We Connect Plus – Celý svet online služieb

Aktivácia VW Connect Plus alebo We Connect Plus rozšíri digitálnu ponuku vášho ID o ďalšie užitočné služby, od inteligentnej navigácie až po funkcie diaľkového ovládania pre vzdialený prístup prostredníctvom smartfónu.

Na používanie týchto služieb treba online uzatvoriť osobitnú zmluvu VW Connect Plus alebo We Connect Plus so spoločnosťou Volkswagen AG.* 

* Upozorňujeme, že neobmedzená dostupnosť online služieb môže závisieť od ďalších predpokladov, ako je zvolená rola používateľa, nastavenia v správe služieb alebo nastavenia ochrany osobných údajov vo vašom vozidle.

Služba techn. alebo softvérové podmienky
Časy odjazdov -
Klimatizácia -
Nabíjanie -
Online hlasové ovládanie³ -
Internetové rádio⁴ -
Online dopravné informácie funkcia navigácie
Online výpočet trasy funkcia navigácie
Online aktualizácia máp funkcia navigácie
Parkoviská funkcia navigácie
Online import cieľov a trás minimálne ID. softvér 3.1
Online import cieľov funkcia navigácie
Online hľadanie zvláštneho cieľa funkcia navigácie
Nabíjacie stanice funkcia navigácie
Rýchle spustenie systému infotainment minimálne ID. softvér 4.0

Online hlasové ovládanie je v súčasnosti dostupné v nasledujúcich jazykoch: nemčina, dánčina, angličtina (GB a USA), francúzština, taliančina, holandčina, nórčina, poľština, portugalčina, švédčina, španielčina a čeština. Jazyk, v ktorom môžete komunikovať prostredníctvom hlasového ovládania, závisí od zvoleného jazyka vášho systému Infotainment.

Používanie mobilných online služieb VW Connect / VW Connect Plus, ako aj We Connect / We Connect Plus je možné prostredníctvom integrovaného internetového pripojenia. Na používanie "mobilného prístupového bodu WLAN" môže hlavný používateľ získať spoplatnené dátové balíky prostredníctvom externého partnerského mobilného operátora "Cubic Telecom". Dátový objem týchto balíkov môžu využívať všetci používatelia a spolucestujúci vo vozidle v oblasti pokrytia siete v mnohých európskych krajinách. Informácie o cenách a podporovaných štátoch nájdete na stránke https://vw.cubictelecom.com. Alternatívne môžete používať služby "mobilného prístupového bodu WLAN" prostredníctvom vlastného mobilného koncového zariadenia (napr. smartfónu) s funkciou mobilného prístupového bodu (WLAN hotspot). V tomto prípade je funkcia príslušnej služby k dispozícii iba cez existujúcu alebo samostatne uzavretú zmluvu o poskytovaní mobilných služieb medzi vami a vaším poskytovateľom mobilných služieb a iba v rozsahu pokrytia danej mobilnej siete. Výmenou údajov z internetu môžu v závislosti od vašej tarify a zvlášť pri použití v zahraničí vzniknúť dodatočné náklady (napr. poplatky za roaming). 

Prezentácia predstavuje aktuálny predajný program.

In-Car Apps vo vašom ID.

Používajte službu nabíjania We Charge v aute alebo hrajte retro hry, kým sa elektromobil nabíja: S vaším účtom používateľa Volkswagen a aktiváciou služby VW Connect alebo We Connect sa digitálna ponuka pre vaše ID. môže rozšíriť o množstvo aplikácií, ktoré si jednoducho stiahnete z obchodu In-Car Shop v systéme Infotainment od verzie softvéru 3.0. Patrí sem napríklad aplikácia Servis vozidiel, pomocou ktorej môžete kontaktovať preferovaného servisného partnera.

In-Car App techn. alebo softvérové podmienky
Servis vozidiel -
We Charge rozsah možností závisí od navigačnej funkcie
Hry -
Spotify minimálne ID. softvér 4.0, VW Connect Plus

Upgrades – aktivácia nových funkcií priamo vo vozidle ID.

Ako zákazník VW Connect a We Connect si môžete po zakúpení vozidla aktivovať nové funkcie vo svojom ID. Napríklad inteligentného spoločníka, akým je integrovaná navigácia a dokonca aj ambientné osvetlenie interiéru. Funkcie sa dajú jednoducho aktivovať v systéme Infotainment s verziou  softvéru z výroby minimálne 3.1. Všetky Upgrades pre váš model nájdete v In-Car Shope.

Služba techn. alebo softvérové podmienky
Navigácia minimálne softvér 3.1 z výroby
Regulácia diaľkových svetiel Light Assist minimálne softvér 3.1 z výroby
Klimatizácia "Air Care Climatronic" minimálne softvér 3.1 z výroby
Ambientné osvetlenie (viacfarebné) minimálne softvér 3.1 z výroby

Volkswagen Apps Volkswagen App – digitálny spoločník vášho vozidla Volkswagen

Aplikácia Volkswagen App spája komplexnú ponuku konektivity VW Connect, We Connect und Car-Net. Ponúka prehľad všetkých dôležitých funkcií a služieb a poskytuje ešte väčšie pohodlie. Jednoducho si ju stiahnite teraz.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen