Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Všetky služby pre modely ID.

Všetky služby pre modely ID.

Vďaka službám We Connect a We Connect Plus1 môžete vo svojom vozidle ID. používať celý rad užitočných online služieb, ktoré vás podporia a zabavia. Tu si môžete pozrieť našu digitálnu ponuku a príslušné podmienky používania.

Dostupnosť služieb uvedených v balíkoch We Connect a We Connect Plus sa môže v jednotlivých krajinách líšiť a závisí od modelu, modelového roku a výbavy vozidla. Ďalšie informácie o dostupných službách nájdete na zákazníckom portáli myVolkswagen alebo v aplikácii We Connect ID.

Základné funkcie vo vašom ID.

Základné funkcie, ako je núdzové volanie alebo digitálna palubná dokumentácia sú vám vo vašom ID. k dispozícii od začiatku bez registrácie. Na aktualizácie je potrebné uzatvoriť samostatnú zmluvu We Connect.

We Connect – váš prístup k digitálnym službám

We Connect je priame spojenie s vaším ID. a v bežnom živote vás podporuje mnohými digitálnymi službami, ktoré môžete po jednorazovej aktivácii bezplatne používať.

Na používanie týchto bezplatných služieb treba online uzatvoriť osobitnú zmluvu We Connect so spoločnosťou Volkswagen AG.

Služba Aktivácia tech. predpoklady
Volanie pri poruche (vrátane Dát) We Connect Dodanie zo závodu minimálne s ID. Software 3.0
Stav vozidla (vrátane dverí & svetla) We Connect -
Parkovacia poloha We Connect -
Personalizácia We Connect Dodanie zo závodu minimálne s ID. Software 3.0, rozsah funkcií v závislosti od rôznej voliteľnej výbavy
Informácie o teplotách We Connect Dostupnosť závisí od nainštalovanej verzie softvéru. Ďalšie informácie vám poskytne váš partner spoločnosti Volkswagen alebo oddelenie starostlivosti o zákazníkov spoločnosti Volkswagen
Bezdrôtové aktualizácie We Connect -
Mobilný prístupový bod WLAN hotspot We Connect Vyžaduje si ďalší objem dát (cez tethering smartfónu alebo spoločnosť Cubic Telecom)

Prezentácia predstavuje aktuálny predajný program.

We Connect Plus – celý svet digitálnych online služieb

Aktivácia "We Connect Plus" rozšíri digitálnu ponuku vášho ID o ďalšie užitočné služby - od inteligentnej navigácie až po funkcie na diaľku pre vzdialený prístup prostredníctvom smartfónu.

Na používanie týchto služieb treba online uzatvoriť osobitnú zmluvu We Connect Plus so spoločnosťou Volkswagen AG. Pri We Connect Plus máte po odovzdaní vozidla 90 dní na registráciu vozidla na portal.volkswagen-we.com alebo sa registrujte prostredníctvom aplikácie We Connect ID. a služby budete môcť využívať počas celého úvodného bezplatného.

Služba Kategória Aktivácia tech. predpoklady
Čas odjazdu Funkcie vozidla We Connect Plus -
Klimatizácia Funkcie vozidla We Connect Plus -
Nabíjanie Funkcie vozidla We Connect Plus -
Online hlasové ovládanie³ Infotainment We Connect Plus -
Internetové rádio⁴ Infotainment We Connect Plus -
Online dopravné správy Navigácia We Connect Plus Funkcia navigácie
Online výpočet trasy Navigácia We Connect Plus Funkcia navigácie
Online aktualizácia máp Navigácia We Connect Plus Funkcia navigácie
Parkoviská Navigácia We Connect Plus Funkcia navigácie
Online import cieľov Navigácia We Connect Plus Funkcia navigácie
Online vyhľadávanie cieľov záujmu Navigácia We Connect Plus Funkcia navigácie
Nabíjacie stanice Navigácia We Connect Plus Funkcia navigácie

Online hlasové ovládanie je v súčasnosti dostupné v nasledujúcich jazykoch: nemčina, dánčina, angličtina (GB a USA), francúzština, taliančina, holandčina, nórčina, poľština, portugalčina, švédčina, španielčina a čeština. Jazyk, v ktorom môžete komunikovať prostredníctvom hlasového ovládania, závisí od zvoleného jazyka vášho systému Infotainment.

Mobilné online služby z We Connect / We Connect Plus môžete využívať prostredníctvom integrovaného internetového pripojenia. Na využívanie prístupového bodu WLAN si môžete predplatiť spoplatnené balíky dát od externého mobilného partnera "Cubic Telecom" a využívať ich v oblasti pokrytia jeho siete v rámci mnohých európskych krajín. Informácie o cenách a podporovaných štátoch nájdete na stránke https://vw.cubictelecom.com. Alternatívne môžete využívať služby internetového rádia a streamovania médií prostredníctvom vlastného mobilného koncového zariadenia (napr. smartfónu) s funkciou mobilného prístupového bodu (WLAN hotspot). V tomto prípade sú príslušné služby k dispozícii iba cez existujúcu alebo samostatne uzavretú zmluvu o poskytovaní mobilných služieb medzi vami a vaším poskytovateľom mobilných služieb a iba v rámci pokrytia danej mobilnej siete. Prijímaním balíkov dát z internetu môžu v závislosti od vašej príslušnej mobilnej tarify a zvlášť pri použití v zahraničí vzniknúť dodatočné náklady (napr. poplatky za roaming).

Prezentácia predstavuje aktuálny predajný program.

Upgrades – aktivácia nových funkcií priamo vo vozidle ID.

Ako zákazník služby We Connect si môžete po zakúpení vozidla aktivovať nové funkcie vo svojom ID. Napríklad inteligentných asistentov vodiča, ako je integrovaná navigácia, a dokonca aj ambientné osvetlenie interiéru. Funkcie sa dajú jednoducho aktivovať v systéme Infotainment so softvérom 3.1 alebo vyšším. Všetky Upgrades pre váš model nájdete v In-Car Shope.

Funkcia Aktivácia techn. predpoklady
Navigácia We Connect ID. model1) pre vozidlo s prípravou na We Connect; Ready 2 Discover, Ready 2 Discover Max
Regulácia diaľkových svetiel Light Assist We Connect ID. model1); Ready 2 Discover, Ready 2 Discover Max, Discover Media alebo Discover Pro
Klimatizácia "Air Care Climatronic" We Connect ID. model1); Ready 2 Discover, Ready 2 Discover Max, Discover Media alebo Discover Pro
'Ambientné osvetlenie (viacfarebné) We Connect ID. model1), ambientné osvetlenie; Ready 2 Discover, Ready 2 Discover Max, Discover Media alebo Discover Pro

1) Dostupné pre modely ID. so softvérom ID. 3.1 z výroby.

Prezentácia predstavuje aktuálny predajný program.

Stiahnuť aplikáciu We Connect ID. - inteligentné spojenie

Zabezpečte si spojenie so svojím ID. vo vašom smartfóne. Aplikáciu We Connect ID.si stiahnete tu.

App Store

Play Store

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen