Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Jedna registrácia, veľa výhod.

Jedna registrácia, veľa výhod.

Každý hrdina má svojich pomocníkov. A so službami We Connect ich budete mať hneď celý rad. Zistite, ktoré služby sa najviac hodia k vášmu každodennému životu a aké podmienky musia byť splnené. Tu sa nachádza prehľad všetkých služieb a možností.

Dostupnosť služieb uvedených v balíkoch We Connect a We Connect Plus môže byť v jednotlivých krajinách rôzna a závisí od modelu, modelového roku a výbavy vozidla. Ďalšie informácie o dostupných službách nájdete na portal.volkswagen-we.com aplikácii We Connect.

Základné funkcie

Základné funkcie, ako služba núdzového volania a zákonom stanovený systém tiesňového volania eCall sú vám k dispozícii bez uzatvorenia samostatnej zmluvy We Connect. Ak chcete preniesť niektoré personalizované funkcie z jedného vozidla do druhého, potrebujete Discover Media alebo Discover Pro. Okrem toho potrebujete používateľský účet s Volkswagen ID a do We Connect sa musíte prihlásiť s menom a heslom.

We Connect

Váš prístup k digitálnym službám spoločnosti Volkswagen a priame spojenie s vaším vozidlom: vďaka We Connect je váš Volkswagen pripravený na konektivitu. Po jednorazovej aktivácii budete môcť bezplatne využívať mnohé užitočné a inovatívne online služby.

Na používanie týchto bezplatných služieb treba online uzatvoriť osobitnú zmluvu We Connect so spoločnosťou Volkswagen AG.

Služba Aktivácia techn. predpoklady
Mobilný kľúč 1) We Connect Navigačný systém „Discover Pro“, kompatibilné smartfóny
Volanie pri poruche We Connect Séria
Stav vozidla We Connect Séria
Dvere a svetlá We Connect Séria
Automatické hlásenie nehody We Connect Séria
Správa o stave vozidla We Connect Séria
Údaje o jazde We Connect Séria
Parkovacia poloha We Connect Séria
Termín plánovaného servisu We Connect Séria

Prezentácia predstavuje aktuálny predajný program.

1) Dostupné len s voliteľným navigačným systémom "Discover Pro" a v spojení s aplikáciou We Connect. Pre Passat a Arteon je spočiatku k dispozícii päť bezplatných a pre Golf po zakúpení funkcie tiež päť mobilných kľúčov. Mobilné kľúče sa môžu aktivovať prvé 4 roky od uzatvorenia zmluvy We Connect. Podmienkou odovzdania mobilného kľúča niekomu inému je kontrola totožnosti odosielateľa kľúča prostredníctvom metódy Volkswagen Ident. Po inštalácii do kompatibilného smartfónu má mobilný kľúč ročnú platnosť viazanú na koncové zariadenie.

We Connect Plus

Celý svet digitálnych služieb spoločnosti Volkwagen posúva konektivitu na vyššiu úroveň: S vaším Volkswagen ID a po aktivácii "We Connect Plus" budete mať k dispozícii ďalšie inteligentné funkcie: od inteligentnej navigácie s informáciami v reálnom čase cez streamovanie médií a internetové rádio až po používanie vášho smartfónu ako diaľkového ovládania. Pre ešte väčšie pohodlie a viac zábavy.

Na používanie týchto služieb treba online uzatvoriť osobitnú zmluvu We Connect Plus so spoločnosťou Volkswagen AG. Pri We Connect Plus máte po odovzdaní vozidla 90 dní na registráciu vozidla na portal.volkswagen-we.com a služby budete môcť využívať počas celého úvodného bezplatného obdobia (v závislosti od výbavy: 1 rok/Discover Media alebo 3 roky/Discover Pro).

Služba Kategória Aktivácia techn. predpoklady
Trúbenie a blikanie Funkcie vozidla We Connect Plus -
Online alarm pri krádeži Funkcie vozidla We Connect Plus Alarm pri krádeži
Online vetranie pri parkovaní Funkcie vozidla We Connect Plus Nový Golf, k dispozícii iba pre vybrané motory, vyžaduje dostatočnú kapacitu batérie
Online nezávislé kúrenie Funkcie vozidla We Connect Plus Nezávislé kúrenie
Zamykanie a odomykanie 1) Funkcie vozidla We Connect Plus -
Časy odjazdov Funkcie vozidla We Connect Plus Elektrické a elektrické hybridné vozidlo
Klimatizácia Funkcie vozidla We Connect Plus Elektrické a elektrické hybridné vozidlo
Nabíjanie Funkcie vozidla We Connect Plus Elektrické a elektrické hybridné vozidlo
Online hlasové ovládanie Funkcie vozidla We Connect Plus Discover Media alebo Discover Pro; hlasové ovládanie
Internetové rádio 2) Steaming & Internet We Connect Plus Ready 2 Discover, Discover Media alebo Discover Pro; balík „Streaming & Internet"
Streamovanie médií 2),3) Steaming & Internet We Connect Plus Ready 2 Discover, Discover Media alebo Discover Pro; balík „Streaming & Internet"
Prístupový bod WLAN 2) Streaming & Internet We Connect Plus Ready 2 Discover, Discover Media alebo Discover Pro
Online dopravné informácie Navigácia We Connect Plus Discover Media, Discover Pro alebo Ready 2 Discover po aktivácii navigácie pomocou funkcie „Upgrades“
Online výpočet trasy Navigácia We Connect Plus Discover Media, Discover Pro alebo Ready 2 Discover po aktivácii navigácie pomocou funkcie „Upgrades“
Čerpacie a nabíjacie stanice Navigácia We Connect Plus Discover Media, Discover Pro alebo Ready 2 Discover po aktivácii navigácie pomocou funkcie „Upgrades“
Online aktualizácia máp Navigácia We Connect Plus Discover Media, Discover Pro alebo Ready 2 Discover po aktivácii navigácie pomocou funkcie „Upgrades“
Parkoviská Navigácia We Connect Plus Discover Media, Discover Pro alebo Ready 2 Discover po aktivácii navigácie pomocou funkcie „Upgrades“
Online import cieľov Navigácia We Connect Plus Discover Media, Discover Pro alebo Ready 2 Discover po aktivácii navigácie pomocou funkcie „Upgrades“

Prezentácia predstavuje aktuálny predajný program.

1) Služba Zamykanie a odomykanie je bezpečnostná funkcia, ktorá je podmienená kontrolou identity cez proces Volkswagen Ident. Pritom bude vaša identita skontrolovaná partnerom Volkswagen alebo cez videočet.
2) Na využívanie služieb "Streamovanie a internet", ako aj prístupového bodu WLAN si môžete predplatiť spoplatnené balíky dát od externého mobilného partnera "Cubic Telecom" a využívať ich v oblasti pokrytia jeho siete v rámci mnohých európskych krajín. Informácie o cenách a podporovaných štátoch nájdete na stránke https://vw.cubictelecom.com
3) Podmienkou používania je účet v príslušnej streamovacej službe.

Upgrades

Funkcia Upgrades vám umožní dodatočne a flexibilne vybaviť váš Volkswagen ďalšími funkciami. Na zakúpenie a používanie produktov Upgrades potrebujete účet používateľa Volkswagen ID, platnú zmluvu We Connect a oprávnenie ako hlavný používateľ, to znamená prepojenie vášho účtu s konkrétnym vozidlom. Okrem toho je nevyhnutné, aby vozidlo malo technickú funkciu a hardvérové vybavenie požadované pre príslušný produkt, čo môže závisieť od modelového roku a dátumu výroby. Aktualizácie, ktoré sú k dispozícii pre príslušné vozidlo, si môže hlavný používateľ prezrieť a zakúpiť v In-Car Shope systému Infotainment alebo vo We Connect Webshope. Platené produkty sa dajú zakúpiť v In-Car Shope alebo vo We Connect webshope pomocou aktuálne dostupných spôsobov platby uvedených v týchto obchodoch. Váš partner spoločnosti Volkswagen vám tiež rád poradí s aktualizáciami a ich dostupnosťou. Zakúpené a aktivované funkcie zostávajú vo vozidle, môžu ich používať všetci vodiči a nie sú prenosné na iné vozidlá.

Funkcia Aktivácia techn. predpoklady
Navigácia We Connect Vozidlo pripravené pre We Connect; Ready 2 Discover
App-Connect vr. App-Connect Wireless pre Apple CarPlay 1) We Connect Vozidlo pripravené pre We Connect; Ready 2 Discover alebo Discover Media pre bezdrôtové použitie aplikácií Apple CarPlay™ a Android Auto™ od spoločnosti Google
Hlasové ovládanie We Connect Nový Golf; Discover Media
Ambientné osvetlenie (viacfarebné) We Connect Nový Golf; ambientné osvetlenie
Regulácia diaľkových svetiel Light Assist We Connect Nový Golf

Prezentácia predstavuje aktuálny predajný program.

1) App-Connect zahŕňa technológie Apple CarPlay™, Android Auto™ a MirrorLink®. Počas jazdy sa dajú spustiť len certifikované aplikácie, aby sa zabránilo rozptyľovaniu. Zohľadnite v tejto súvislosti aj to, že niektoré aplikácie nie sú v ponuke pre každú z troch technológií a dostupnosť týchto technológií sa môže v jednotlivých krajinách líšiť. Informácie o kompatibilite smartfónov pre Apple CarPlay™ nájdete na stránke https://www.apple.com/ios/carplay/, pre Android Auto™ na stránke https://www.android.com/intl/sk_sk/auto/ a pre MirrorLink® na stránke https://mirrorlink.com/.

Balíky, doby platnosti a ceny

Vozidlá podporujúce We Connect sú sériovo pripravené na konektivitu. Pre nové vozidlá sú počas úvodnej doby platnosti v závislosti od výbavy bezplatne k dispozícii určité balíky služieb.

We Connect We Connect Plus (bez navigácie) We Connect Plus (s navigáciou)
Bezplatné obdobie platnosti inicializácie neobmedzené 1 rok 1 rok (Discover Media), 3 roky (Discover Pro)
Predĺženie o 1 rok - 75,00 € 145,00 €
Predĺženie o 2 roky - 119,00 € 239,00 €

Prezentácia predstavuje aktuálny predajný program.

Stiahnite si aplikáciu We Connect

Stiahnite si bezplatnú aplikáciu We Connect do vášho smartfónu. V závislosti od vášho operačného systému si vyhľadajte v obchodoch App Store alebo Google Play Store aplikáciu We Connect pre Android alebo iOS.

Stiahnuť z App Store 

Stiahnuť z Google Play Store 

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen