Prispôsobenie dizajnu head-up displeja

S ID. softvérom 3.1 sa teraz zobrazuje aktuálny nabíjací výkon v kW. V plánovači trasy sa zobrazuje stav nabitia akumulátora, do ktorého sa má nabiť na najbližšej nabíjacej zastávke. Prednastavený a odporúčaný limit nabíjania 80 % môžete zrušiť prostredníctvom menu nabíjania. Okrem toho je zobrazenie filtrovanej nabíjacej stanice obmedzené na výber. Predtým sa nabíjacie stanice, ktoré nespĺňali kritériá, zobrazovali sivou farbou.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Aktualizácia ID. softvéru 3.1

Aktualizácia ID. softvéru 3.1

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen