Rozšírenie Head-up displeja s rozšírenou realitou

Nový softvér pridáva do voliteľného head-up displeja s rozšírenou realitou (AR) vítanú animáciu. Okrem toho došlo k ďalšiemu zlepšeniu spoľahlivosti a stability funkcie.

Head-up displej s rozšírenou realitou (AR) je k dispozícii vo voliteľnom balíku infotainment "Plus". 
Rozsah funkcií závisí od rôznych voliteľných výbav, napríklad Travel Assist s kolektívnymi dátami a asistovanou zmenou jazdného pruhu, navigačný systém a automatický dištančný radar ACC.

Voliteľný head-up displej s rozšírenou realitou dokáže premietať dôležité informácie na čelné sklo priamo vo vašom zornom poli. Vďaka technológii rozšírenej reality (AR) vidíte ukazovatele navigácie na ceste presne tam, kadiaľ idete alebo kam potrebujete odbočiť. Do cieľa tak prídete uvoľnenejší.

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Aktualizácia ID. softvéru 3.1

Aktualizácia ID. softvéru 3.1

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen