Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Aktualizácia ID. softvéru 3.2

Aktualizácia ID. softvéru 3.2

So softvérom 3.2 získate vylepšenia personalizácie a nové funkcie v oblasti online importu cieľov a trás.

Aktualizácia ID. softvéru 3.2

Vďaka tejto aktualizácii získa váš model ID. vylepšenia personalizácie a nové funkcie na importovanie vopred naplánovaných trás a cieľov do vášho vozidla.

Spustiť video
Spustiť video

Aktualizácie ID. softvéru 3.2

Vďaka tejto aktualizácii získa váš model ID. vylepšenia personalizácie a nové funkcie na importovanie vopred naplánovaných trás a cieľov do vášho vozidla.

Čo je obsahom aktualizácie ID. softvéru 3.2?

Connect

Personalizácia

Vo vozidlách, ktoré sú z výroby dodávané s ID. softvérom 3.0, sú osobné nastavenia mnohých systémov uložené v používateľskom účte Volkswagen ID a aktivujú sa po prihlásení sa do vozidla. To vám umožní pokojný štart bez zdĺhavého nastavovania pred jazdou. Načítanie, aktivácia a synchronizácia nastavení prebieha automaticky a bez otravných medzikrokov. Rozsah personalizácie závisí od rôznych voliteľných výbav.

Viac informácií o funkčnosti

Infotainment a služby

Online import trasy a cieľa

Pomocou funkcie "Online import cieľa" v aplikácii Volkswagen App môžete poslať cieľ do navigačného systému vozidla a vyhľadať napríklad vhodnú nabíjaciu stanicu na trase. S aktualizáciou softvéru 3.2 sa táto funkcia vo vozidle rozšíri o import trasy. Naplánujte si trasy a obľúbené ciele vopred a šetrite čas tým, že si tieto ciele a trasy budete môcť, bez dlhého hľadania, priamo vyvolať vo vašom vozidle ID.

Viac informácií o funkčnosti

Inštalácia aktualizácie

Inštalácia aktualizácie ID softvéru 3.2 sa vykonáva v servise a je pre vás bezplatná. Váš partner Volkswagen vás bude kontaktovať a dohodne si s vami termín. Následne s ním môžete prediskutovať aj svoje želania, napríklad o náhradnom vozidle.

Niektorým majiteľom vozidiel ID. je možné nainštalovať aktualizáciu softvéru aj bezdrôtovo. Bezdrôtovú inštaláciu "Over-the-Air" je možné vykonať len pre vozidlá s príslušnou špecifikáciou. Majitelia vozidiel ID., ktorých sa to týka, budú informovaní emailom. Podmienkou je aktívna zmluva We Connect. Doba inštalácie je maximálne 130 minút. Presný čas je uvedený v systéme infotainment v poznámkach k vydaniu, ktoré sa vám zobrazia pred inštaláciou.

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen