Správa o stave vozidla

Mať informácie skôr, reagovať rýchlejšie: Vybrané výstražné a kontrolné svetlá vozidla sa zobrazujú v myVolkswagen. Vodič si potom môže včas vyžiadať termín u preferovaného servisného partnera Volkswagen.

V aktuálnej verzii aplikácie Volkswagen App je možné zobraziť vybrané výstražné a kontrolné svetlá.

 • Informácie:
  Vozidlo informuje o výstražných hláseniach a údržbe.
 • Dokumentácia:
  Výstražné hlásenia vozidla alebo servisné požiadavky si môžete prezrieť cez myVolkswagen.
 • Informácie dostupné kedykoľvek:
  Stav vozidla si môžete pozrieť kedykoľvek prostredníctvom myVolkswagen.
 • Zvýšenie komfortu:
  Termín u servisného partnera Volkswagen si môžete dohodnúť rýchlo a pohodlne alebo ho môžete kontaktovať proaktívne. Servisná požiadavka sa zadáva prostredníctvom myVolkswagen a kontaktovať Vás budú prostredníctvom vami zvoleného komunikačného kanála (e-mail alebo telefón). Návštevu servisu si tak môžete vopred naplánovať na základe stavu vozidla.
 • Známe kontaktné osoby:
  Voľný výber preferovaného servisného partnera Volkswagen.

Požiadavky

 • platná zmluva VW Connect / We Connect a používateľské konto Volkswagen ID
 • aplikácia Volkswagen App
 • pre plnohodnotné používanie musí byť zvolený preferovaný servisný partner a aktivovaná funkcia "Automatická rezervácia termínu"

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Aktualizácia ID. softvéru 3.1

Aktualizácia ID. softvéru 3.1

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen