Rozšírenie Battery Care Mode

Battery Care Mode je funkcia na optimalizáciu životnosti vysokonapäťovej batérie v elektrických vozidlách. Ak je aktivovaný režim Battery Care Mode, limit nabitia je nastavený na 80 %. Tým sa šetrí batéria.
V prípade potreby možno režim Battery Care Mode jednorázovo prepnúť (napr. počas okamžitého nabíjania). Pre použitie časovača nabíjania možno nastaviť limit nabíjania trvalo na 100 %. 

ID. softvér 3.1 obsahuje tieto nové funkcie:

  • aktivácia a deaktivácia režimu Battery Care prostredníctvom aplikácie Volkswagen.
  • ak nie je aktivovaný režim Battery Care Mode, upozorní vás na to vyskakovacie okno vo vozidle. Vo vyskakovacom okne môžete aktivovať režim Battery Care Mode, zobraziť ďalšie informácie alebo ho ignorovať. Ak ho trvalo ignorujete, zobrazí sa v Centre oznámení upozornenie.  
  • funkcia je dostupná pre hlavného používateľa a prihláseného hosťujúceho používateľa.

Požiadavky

  • aktívna zmluva VW Connect / We Connect, používateľské konto Volkswagen ID a aplikácia Volkswagen App

Importér si vyhradzuje právo zmeny obsahu a cien. Všetky uvedené ceny/zľavy sú odporúčané maloobchodné ceny/zľavy v € s DPH a majú len informatívny a nezáväzný charakter. Ceny skladových vozidiel sa môžu líšiť v závislosti od doplnkového vybavenia. Podrobnosti o ponuke modelov, ich konečných cenách/zľavách, špecifikáciách, dostupnosti, dodacích podmienkach a uvedených doplnkových službách vám poskytne váš autorizovaný predajca Volkswagen. Zobrazené modely sú len ilustračné a môžu sa líšiť v jednotlivých detailoch vybavenia.

Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Aktualizácia ID. softvéru 3.1

Aktualizácia ID. softvéru 3.1

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen