Battery Care Mode

Funkcia na šetrenie batérie pre dlhšiu životnosť.

"Battery Care Mode" (režim starostlivosti o batériu) je funkcia nabíjania na optimalizáciu životnosti vysokonapäťovej batérie v elektromobiloch. Ak je aktivovaný režim "Battery Care Mode", horný limit nabíjania je stanovený na 80 %. Šetrí sa tým batéria. V prípade potreby možno režim "Battery Care Mode" zrušiť (napr. počas procesu okamžitého nabíjania). Pri použití časovača nabíjania možno trvalo nastaviť hornú hranicu nabíjania na 100 %.

Viac informácií nájdete vo videu:

  1. Maximálny možný nabíjací výkon. Rôzne nabíjacie stanice sa môžu pri rovnakom výkone kW líšiť v správaní pri nabíjaní. Okrem kW výkonu nabíjacej stanice má na množstvo prúdiacej energie vplyv aj maximálny nabíjací prúd. Okrem toho má na maximálny možný nabíjací výkon vplyv teplota okolia a batérie, ako aj stav nabitia.
  2. Nabíjanie jednosmerným prúdom s nabíjacím výkonom max. 135 kW pre varianty batérie Pro a Pro Performance, ako aj pri teplote okolia a batérie cca 23 °C a počiatočnej hodnote SOC cca 5 %; napr. na stanici Ionity.
Zavrieť
Menu
Zatvoriť menu
Zatvoriť

Aktualizácia ID. softvéru 3.0

Aktualizácia ID. softvéru 3.0

Hoppla!
Zdá sa, že váš prehliadač nie je aktuálny. Možno naše webové stránky nebudú fungovať optimálne. Väčšina prehliadačov (ale nie MS Internet Explorer 11 a staršie) stále funguje dobre.

Odporúčame vám aktualizovať webový prehliadač.
Najnovšia verzia môže zabezpečiť dobrý zážitok všade na internete.

Ďakujeme za návštevu,
Váš tím Volkswagen